Chociaż pracownicy siedziby Allegro bardzo często otrzymują listy od użytkowników strony, jeden z nich szczególnie ich poruszył. Nie kryli oni zdziwienia, gdy zobaczyli na kopercie pieczątkę bułgarskiej poczty. Treść okazała się jednak jeszcze bardziej zaskakująca. 

Tajemniczy Iliyan z Bułgarii zdecydował się napisać do pracowników Allegro, ponieważ zainteresowany był jedną z ofert umieszczonych na stronie. Do koperty włożył on własnoręcznie napisany list, którego treść w języku polskim przepisał prawdopodobnie z translatora, oraz konkretną sumę pieniędzy.

Poprosił on, aby ktoś kupił dla niego wybrane czasopisma sportowe i wysłał do Bułgarii prywatnie, ponieważ strona nie oferuje sprzedaży za granicę. Głęboko poruszyło to przedstawicieli Allegro, którzy od razu postanowili mu odpowiedzieć.

– W Allegro nie możemy przyjmować wpłat za zakupy w gotówce, dlatego musieliśmy odesłać pieniądze. Ale sytuacja była wyjątkowa, więc osobiście kupiłem te gazety. Przesyłkę opłaciło Allegro – opowiedział mediom Wojtek Matelski z obszaru Customer Experience, czym niezwykle wzruszył wielu internautów.

Te zdjęcia kotów ROZBROJĄ każdego!

Zobacz również