Alkohol ZABIJA gwiazdę "Świata wg Kiepskich"! Co on wyrabia?!

Alkohol ZABIJA gwiazdę "Świata wg Kiepskich"! Co on wyrabia?!

Życie odtwórcy jednej z głównych ról w popularnym sitcomie "Świat Według Kiepskich" zaczyna coraz bardziej przypominać wydarzenia, które rozgrywają się w słynnej kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4. Aktor fatalnie się prowadzi, nadużywa alkoholu i niezdrowo się odżywia, co może mieć poważne konsekwencje z uwagi na chorobę, na którą cierpi artysta. 

Wcielający się w serialu Polsatu w postać sympatycznego Arnolda Boczka, Dariusz Gnatowski został ostatnio przyłapany przez reportera Super Expressu podczas gdy raczył się alkoholem i konsumował niezdrowe przekąski. Na stole aktora znalazły się przeróżne napoje wyskokowe oraz pizza.

Śmiertelne niebezpieczeństwo

Gnatowski od ośmiu lat cierpi na cukrzycę, a niedawno z powodu niebezpiecznej choroby groziła mu nawet amputacja nogi i utrata wzroku, ale wygląda na to, że serialowy Boczek nic sobie z tej przestrogi od losu nie zrobił. Alkohol zabija przy chorobie, na którą cierpi. - Ja sobie z cukrzycą daję radę. Jeżeli cukrzyca jest wyrównana, to można pracować, być aktywnym. W skrajnych przypadkach wyrzeczenia są potrzebne. Jeśli chodzi o słodycze, to po prostu dorośli ludzie powinni unikać słodyczy, zaś jeśli chodzi o alkohol, to jakieś wino w niewielkich ilościach nie zaszkodzi. Ja się teraz czuję dobrze, jestem szczęśliwy - zapewnia 56-letni aktor. Odtwórca roli Arnolda Boczka ostatnio mocno zaangażował się w edukowanie chorych na cukrzycę, a dla ratowania swojego zdrowia schudł 25 kilo. Swoim niedawnym zachowaniem nie daje im jednak najlepszego przykładu. Przy jego chorobie spożywanie alkoholu jest śmiertelnym niebezpieczeństwem. fot. se.pl screenshot fot. se.pl screenshot Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News