Rosati podała o alimenty partnera, który miał się nad nią znęcać. Gigantyczna kwota zwala z nóg

Rosati podała o alimenty partnera, który miał się nad nią znęcać. Gigantyczna kwota zwala z nóg Źródło: screen youtube.com/Magazyn Gala

Alimenty w przypadku gwiazd potrafią być naprawdę wysokie. Jednak według informacji podanych w mediach Weronika Rosati idzie po prawdziwy rekord. Kwota, której oczekuje od partnera, dosłownie zwala z nóg.

Alimenty mogą być zasądzone zarówno na dziecko, jak i byłego małżonka, jeżeli ten nie może sam zadbać o swoje finanse. Mimo wszystko najczęściej o nich słyszymy podczas rozwodów, kiedy jedna ze stron zobowiązana jest do płacenia na dziecko, którym opiekuje się były partner lub partnerka. Zależne są one od wysokości zarobków rodzica, który ma płacić, a ich wysokość określa ostatecznie sąd. Jednak Rosati domaga się wprost gigantycznej kwoty.

Weronika Rosati będzie walczyć o alimenty

Historia związku Rosati i Śmigielksiego wstrząsnęła niemalże całą Polską. Na początku tego roku aktorka opowiedziała o przemocy fizycznej i psychicznej, jakiej doświadczała. Oczywiście jej były partner wszystkiemu zaprzecza i uważa, że powodem ciągłych kłótni pomiędzy nimi był fakt, że Rosati ciągle chciała więcej pieniędzy.

 - Uderzał wielokrotnie. W twarz, w rękę. Uderzył mnie też, jak byłam w zaawansowanej ciąży, a potem, gdy trzymałam córeczkę na rękach. O przemocy milczałam, ale mniej ze strachu, bardziej ze wstydu - mówiła Rosati.

Na Śmigielskiego wylała się cała fala hejtu i większość osób wzięła stronę Weroniki, jednak ortopeda również znalazł wsparcie, w postaci Krystyny Demskiej-Olbrychskiej i Joanna Sarapaty, która wprost przyznała, że byłej partnerce Śmigielskiego zależy tylko i wyłącznie na pieniądzach.

Kolejnym etapem burzy, jaka pojawiła się pomiędzy dawnymi kochankami, okazały się alimenty, jakich ma się domagać aktorka. Już teraz Śmigielski płaci na ich wspólne dziecko 4 tysiące miesięcznie, ale Rosati chce o wiele więcej od swojego byłego partnera. Aktorka zamierza walczyć w sądzie o zawrotną kwotę 22 tysięcy złotych alimentów miesięcznie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Ortopeda każdego miesiąca przelewa na konto aktorki 4 tys. zł. Ale najwyraźniej to nie wystarcza Weronice na samotne wychowywanie jedynaczki. Pełnomocnik Rosati wysłał Śmigielskiemu gotowe pismo, w którym aktorka żąda 22 tys. zł alimentów miesięcznie - donosi Super Express.

Sama Weronika Rosati nie odniosła się do tych doniesień, ale mimo to zdążyły one wywołać niemałe poruszenie w Internecie. Wiele osób zastanawia się po co aktorce tak dużo pieniędzy na roczne dziecko. Inni natomiast piszą, że było to od początku przez nią zaplanowane.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Strzelanina podczas pogrzebu wielkiego artysty. Ofiary śmiertelne
  5. Porażająca szczerość Agnieszki Chylińskiej. Opowiedziała o swoim mężu
  6. Będzie się działo w Familiadzie. Wiesia z "Sanatorium miłości" zmierzy się ze znienawidzoną dziennikarką

 

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News