Nie wytrzymał w związku z koszmarnymi długami alimentacyjnymi. Mąż Sylwii Lato, sławny niegdyś artysta przerywa milczenie

Nie wytrzymał w związku z koszmarnymi długami alimentacyjnymi. Mąż Sylwii Lato, sławny niegdyś artysta przerywa milczenie Źródło: screen/owsiak.net.pl

Alimenty zmieniły życie już niejednej sławnej osoby. Okazuje się że mąż Sylwii Lato miał poważne problemy z długami. W końcu przerwał milczenie w oficjalnym oświadczeniu.

Oskarżano go, że ma zaległe alimenty. Znany artysta w ostatnim czasie był w ogniu krytyki, a sprawa alimentacyjna tylko dolewała oliwy do ognia. Gdy zaczęli go za to atakować inni muzycy, przerwał milczenie.

Znany muzyk krytykowany za niezapłacone alimenty

Glaca znany z występów w grupach Sweet Noise i My Riot w ostatnim czasie miał wiele powodów do zmartwień. Jego solowa płyta Zang nie została zbyt ciepło przyjęta przez krytyków, a z powodu swojego kontrowersyjnego zachowania w mediach społecznościowych (m.in. wdawanie się w utarczki z dziennikarzami muzycznymi), często był w nich krytykowany. Wyciągano na niego brudy, takie jak jego dług alimentacyjny. Gdy muzyk zapowiedział trasę koncertową, jego była żona Sylwia Lato nie szczędziła ostrych słów.

- Teraz złotousty papa na kilku scenach klubowych w Polsce, poucza znowu o godności, respekcie, miłości do ludzi i fanów (szczególnie ciepło wyraża się o dzieciach i młodych), o walce z systemem, znieczulicy, wrogach, którzy chcą go niszczyć - nadal nie płacąc alimentów i nie utrzymując kontaktu z córką - pisała zbulwersowana żona artysty na fanpage Alimenty to nie prezenty. Do sprawy odniósł się też inny muzyk, Tomasz "Lipa" Lipnicki.

- Proszzzzz… godność moją ceń brzmi dość śmiesznie przy tych faktach - pisał Lipa na prywatnym Facebooku, cytując utwór autorstwa Glacy, w którym mówił o "cenieniu swojej godności"

Znany muzyk nie wytrzymał oskarżeń o alimenty, przerwał milczenie

Piotr "Glaca" Mohammed nie wytrzymał pod naporem kolejnych ataków w jego stronę. Zdecydował się na opublikowanie w mediach społecznościowych szczerego wyznania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Lipa - złamałeś mi serce stary. Wrzuciłeś na swój wall tekst, który nie tylko kpi z Godności, ale też podważa moją wiarygodność i stawia mnie w świetle przestępcy. Okrasiłeś to swoim bolesnym i prześmiewczym komentarzem. - pisał, zwracając się do Lipy.

Dzisiaj grzeje: 1. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

- Tym razem, będzie bardziej prywatnie. Piszę to oświadczenie jako Piotr Mohamed, a nie Glaca, którego wielu z Was zna mnie ze sceny. W związku z oszczerstwami, które pojawiają się na mój temat, postanowiłem przerwać milczenie [...] Sąd zasądził podniesienie kwoty alimentów do 1600 pln, mimo że była to kwota, która stanowczo przewyższała moje możliwości zarobkowe w tamtym okresie [...] Tym samym od kwietnia 2016 roku do października 2019 suma moich wpłat do komornika to 69 255,18 pln, co wprost wynika z dokumentów, które mój pełnomocnik otrzymał bezpośrednio od komornika - napisał muzyk w oświadczeniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na umowie masz minimalną pensję, a resztę pieniędzy dostajesz pod stołem? Będziesz mieć poważne problemy
  2. Żona Strasburgera przerywa milczenie po porodzie. Ujawnia prawdę o ojcostwie 72-letniego męża
  3. Śpisz z mokrymi włosami? Natychmiast przestań, nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie to niebezpieczne
  4. Prowadzący DDTVN sięgnął dna. Wyśmiewa się z osób, cierpiących na zaburzenia
  5. Było 500 plus, teraz rząd wprowadza 500 MINUS. Stracą na tym SETKI TYSIĘCY Polaków

Źródło: CGM

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News