Co za bydlak. Trudno uwierzyć do czego posunął się ojciec, by nie płacić alimentów na własnego syna

Co za bydlak. Trudno uwierzyć do czego posunął się ojciec, by nie płacić alimentów na własnego syna Źródło: Twitter / brryanjackson

Alimenty na syna spędzały mu sen z powiek. mężczyzna wymyślił okrutny plan, by uniknąć finansowego zobowiązania. To, co zrobił, jest potworne.

Alimenty na syna okazały się dla mężczyzny wystarczającym powodem, dla którego dokonał strasznej zbrodni. Kiedy sprawa wyszła na jaw, wszyscy byli w szoku. To, do czego posunął się okrutny ojciec, mrozi krew w żyłach. Zrujnował życie własnemu dziecku, tylko po to, żeby uniknąć płacenia.

Alimenty spędzały mężczyźnie sen z powiek. Wymyślił okrutny plan

Mężczyzna i matka dziecka poznali się w wojskowym ośrodku szkoleniowym w Missouri, gdzie oboje szkolili się w zakresie medycznym. Zamieszkali razem, a pięć miesięcy później kobieta zaszła w ciąże. Urodziła syna, z którego ojciec początkowo bardzo się cieszył. Niestety, ich związek rozpadł się po kilku miesiącach, a para rozpoczęła bój o alimenty, których tata dziecka nie chciał wypłacać matce. Mężczyzna, by uniknąć zobowiązania finansowego, zrobił coś potwornego. Wymyślił okrutny plan, który zrujnował życie dziecka. Kiedy sprawa wyszła na jaw, wszyscy byli w szoku. 

Bryan miał zaledwie 11 miesięcy, gdy tata wstrzyknął mu krew zarażoną wirusem HIV. Mężczyzna miał nadzieję, że jego syn szybko umrze i dzięki temu uniknie płacenia alimentów. Choroba rozwinęła się u chłopca, gdy miał 5 lat. Lekarze nie dawali mu dużych szans na przeżycie, gdyż organizmy dzieci wyjątkowo źle znoszą spustoszenie, które powoduje choroba AIDS. Bryan jednak przetrwał, choć przez lekarstwa, które utrzymywały go przy życiu, omal nie stracił całkowicie słuchu. By przeżyć codziennie przyjmował aż 23 tabletki i dwie kroplówki. Jego stan zaczął się jednak poprawiać

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Alimenty stały się powodem straszliwej zbrodni

Mężczyzna za swój potworny czyn odsiaduje wyrok w więzieniu, jakiś czas temu odmówiono mu warunkowego zwolnienia. W trakcie rozprawy sędzia miał nazwać go "najgorszym zbrodniarzem".

- Wierzę, że kiedy Bóg wezwie Cię do siebie, będziesz smażył się w piekle po wieczność - miał powiedzieć sędzia przy ogłaszaniu wyroku.

Dzisiaj grzeje: 1. Była gwiazdą TVP, kochały ją miliony. Odeszła w samotności i zapomnieniu

2. Zagrał w 60 filmach, nie żyje słynny aktor. Polacy będą zaskoczeni przekazywanymi informacjami

Brian ponownie zaszokował lekarzy w wieku 23 lat. Młody mężczyzna jest w świetnej formie, a choroba u niego jest praktycznie niewykrywalna. Chłopak jest bardzo wierzącym katolikiem i twierdzi, że to własnie bogu zawdzięcza swoje uzdrowienie. Wybaczył okrutnemu ojcu i modli się za jego zbawienie.

- Były czasy, kiedy budziłem się z koszmarów, bałem się, że może wrócić, by dokończyć robotę. Mogłem mu wybaczyć, ale nawet w przebaczeniu uważam, że powinien ponieść konsekwencje - powiedział Bryan

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ugotowała ziemniaki inaczej niż zwykle z dodatkami, które każdy ma pod ręką. Mąż zaczął ją nosić na rękach
  2. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  3. Oko wypełniło mu się krwią i nagle stracił wzrok. Gwiazdor "Kiepskich" przeżył dramatyczne chwile
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Emerytura wyższa nawet o KILKASET ZŁOTYCH miesięcznie. ZUS zdradza, co należy zrobić

źródło: BBC

Następny artykuł