Bogaty ojciec jej dziecka nie płacił alimentów 20 lat. Jak zobaczyła, ile ściągnął z niego komornik, aż się zagotowała

Bogaty ojciec jej dziecka nie płacił alimentów 20 lat. Jak zobaczyła, ile ściągnął z niego komornik, aż się zagotowała Źródło: Unsplash/rupixen

Alimenty urosły do ogromniej sumy. Chociaż ojciec nie należał do biednych, nie płacił ich przez całe 20 lat. Za sprawą komornika dług został ściągnięty z jego konta. Kwota, która pojawiła się na koncie matki dziecka sprawiła, że aż się zagotowała.

Alimenty, których ojciec nie płacił przez dwadzieścia lat, urosły do ogromnej sumy. Szczęśliwa matka dziecka z pomocą komornika miała odzyskać niepłacone przez lata pieniądze. Jednak kwota, która wpłynęła na jej konto, okazała się niezwykle rozczarowująca. 

Porzucona kobieta z dzieckiem

Wioletta Smaś półtora roku po urodzeniu syna została porzucona przez ojca dziecka. Kobieta, przy nieocenionym wsparciu swoich rodziców, postanowiła wychować maluszka samodzielnie, a jedynym, czego oczekiwała od "tatusia", było płacenie alimentów, które niewątpliwie się jej należały. 

Zwróciła się więc do sądu o to, by ojciec dziecka co miesiąc płacił alimenty. Zgodnie z wyrokiem sądu, mężczyzna był zobligowany do przelewania na jej konto 1000 złotych miesięcznie. Pieniądze jednak ani razu do niej nie wpłynęły. 

Alimenty z dwudziestu lat wyniosły skandaliczną kwotę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Przez 20 lat Szymon nie otrzymał od ojca ani złotówki. Dług sięga teraz pewnie ponad 60 tysięcy złotych - przyznała ze łzami w oczach matka.

Wioletta miała już dosyć życia w nędzy, gdy okazało się, że jej były partner jest bogatym człowiekiem. Udało jej się ustalić, że mężczyzna bardzo dobrze zarabia, występując w największych produkcjach filmowych w Polsce. 

Zgłosiła się do komornika, by pomógł jej ściągnąć od mężczyzny dług, z którym zalega już od ponad 20 lat. Jednak komornikowi nie udało się odzyskać całej kwoty, a zaledwie 38 zł i 5 groszy. Gdy kobieta zobaczyła na swoim koncie przelew tej wielkości, zagotowała się ze złości. Czuła się jeszcze bardziej oszukana i nie mogła uwierzyć, że nie otrzyma całej kwoty. Natychmiast postanowiła działać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Po koncercie Martyniuka znaleźli zwłoki polityka PiS. Tragiczną śmierć nagrała kamera monitoringu

Matka raz jeszcze zwróciła się o pomoc komornika, ale on przestał odpowiadać na jej telefon. Alimenty, które miał płacić jej były partner, do dzisiaj pozostają niezapłacone. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy rząd PiS: podajemy NAZWISKA. Jedni zostaną, drudzy pójdą w odstawkę
  2. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
  3. Gigantyczna strata wybitnego Polaka. Twórca polskich banknotów nie żyje
  4. Pies bawił się na tyłach ogrodu, 2 miesiące później umierał w męczarniach. Wszystko przez niepozorną roślinę, lekarze błagają właścicieli o ostrożność
  5. 40-latek poszedł na grzyby do lasu. Po tygodniu jego rodzina dokonała fatalnego odkrycia, ich życie już nigdy nie będzie takie samo

źródło: popularne

Następny artykuł