Marta zobaczyła tytuł przelewu alimentów i zamarła. Od razu zagotowała się z wściekłości

Marta zobaczyła tytuł przelewu alimentów i zamarła. Od razu zagotowała się z wściekłości Źródło: unsplash.com/Aricka Lewis

Alimenty - oto powód, dla którego Marta dostaje przelewy na 15 zł z wyzwiskami w tytułach. Były partner zostawił ją w momencie, kiedy okazało się, że jest w ciąży. Odkąd sąd podwyższył kwotę alimentów, kobieta jest jeszcze bardziej dręczona.

Alimenty to jeden ze sposobów, które wykorzystuje były partner Marty, żeby ją nękać i obniżyć jej poczucie wartości. Wyzywał ją jeszcze 6 lat temu, kiedy zaszła w ciążę. Życzył jej śmierci, a potem od razu porzucił. Od tamtej pory kontakt zaostrzał się lub przygasał - wszystko zależało od tego, w jakim nastroju był mężczyzna. Po rozstaniu szantażował też swojego syna. 

Alimenty z wyzwiskami w tytułach przelewów

We wrześniu sąd podwyższył kwotę alimentów z 350 zł do 500 zł. Mężczyzna wydał sporo pieniędzy na adwokata, żeby uniknąć płacenia dodatkowych pieniędzy. Kiedy się nie udało i decyzja sądu była korzystna dla Marty i jej dziecka, były partner zaczął odreagowywać na kobiecie swoje frustracje.

Pomimo tego, że zapłacił należną sumę za październik i listopad, nie chce wyrównać zaległych 150 zł za wrzesień. Dlatego wymyślił sobie, że będzie przesyłać Marcie po 15 zł z obelgami w tytułach przelewów. W ciągu jednego dnia potrafił wykonać cztery przelewy na taką kwotę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Dla leniwego tucznika", "Alimenty bo wieprzowi nie chce się pracować"

Mężczyzna zaczął wyzywać Martę w tytułach przelewów od leniwych tuczników i wieprzów. "Dla leniwego tucznika", "Alimenty bo wieprzowi nie chce się pracować" - takie obelgi widnieją na screenach potwierdzeń przelewów, które kobieta pokazała redakcji WP. 

– Wcześniej byłam wściekła, wczoraj pierwszy raz od dawna doprowadził mnie tym do płaczu, bo wiem, że obrażanie mnie sprawia mu przyjemność, a dla mnie to bardzo przykre i poniżające – dodaje Marta.

34-letnia Agata z województwa małopolskiego mierzy się z podobnym problemem. Pomimo tego, że ojciec jej dwóch córek wysyła alimenty na czas, zawsze są one opatrzone wyzwiskami w jej stronę. - Pisze, że jestem zerem, że zrobi mi piekło - przytacza kobieta. Agata przejmuje się tymi tekstami, ale nie reaguje, bo nie chce mieć żadnego kontaktu z byłym partnerem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Były mąż kobiety, który ma ograniczone prawa do opieki nad ich dziećmi, posiada numery telefonów tylko do córek. Agata nie chce, żeby się z nią kontaktował, dlatego mężczyzna nie zna jej nowego numeru. W takiej sytuacji pozostaje mu dać upust swojej frustracji w 140 znakach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejne świadczenie dla rodzin. Premier zapowiedział "wsparcie, jakiego nie było dotąd”
  2. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  3. 14-latka została zgwałcona i zaszła w ciążę. Ale najgorsze wyszło na jaw dopiero po urodzeniu dziecka
  4. Lekarze pilnie ostrzegają przed mandarynkami. Nie jedzcie ich, dopóki nie zrobicie jednej ważnej rzeczy
  5. Na każdym zdjęciu oczko ich malutkiej córki dziwnie błyszczało. Zabrała ją do lekarza, a ten zrozumiał, że ma niewiele czasu

Źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News