Kazimierz Marcinkiewicz nadal nie płaci alimentów. "Jest winny byłej żonie około 150 tysięcy złotych", komornik zabierze mu mieszkanie

Kazimierz Marcinkiewicz nadal nie płaci alimentów. "Jest winny byłej żonie około 150 tysięcy złotych", komornik zabierze mu mieszkanie Źródło: Youtube / Onet News

Alimenty nie docierają do żony byłego premiera. Kazimierz Marcinkiewicz od miesięcy nie płaci zasądzonej kwoty. Byłej żonie jest już winny około 150 tysięcy złotych.

Alimenty, które Kazimierz Marcinkiewicz powinien wypłacić byłej żonie, urosły już do kwoty 150 tysięcy złotych. Były premier od miesięcy unika płacenia, nie odpowiada na wezwania i nie komentuje sprawy. Teraz sąd zlicytuje mu mieszkanie.

Alimenty nie są wypłacane byłej żonie od miesięcy

Sąd nakazał Kazimierzowi Marcinkiewiczowi płacić alimenty na była żonę, Izabelę Olchowicz-Marcinkiewicz. Polityk od wielu miesięcy uchyla się od wypłacania należności, a kobieta jest już zmęczona tą sytuacją.

 - Co tu komentować? Chcę mieć już to wszystko za sobą – powiedziała w rozmowie z Super Expressem Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz.

Jak dowiedział się "Super Express", Marcinkiewicz powinien wypłacać żonie 4 tysiące złotych miesięcznie. Łącznie jest jej winny już około 150 tysięcy. Komornik właśnie zajął się sprawą licytacji apartamentu należącego do polityka. Mieszkanie ma powierzchnię 73 mkw. Są w nim dwa pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym, garderoba, przedpokój, łazienka oraz toaleta. Znajduje się w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego w Warszawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Alimenty urosły do 150 tysięcy złotych. Komornik zlicytuje mieszkanie

Ceny nieruchomości w tej dzielnicy rosną. Za metr kwadratowy trzeba tu zapłacić od 12 do nawet 15 tysięcy złotych, więc mieszkanie może być warte nawet 800 tysięcy. Na kupno apartamentu wzięty został kredyt, w księdze wieczystej widnieje kwota około 370 tysięcy złotych. W dokumentach są już zapisy o wezwaniach do zapłaty, dlatego Kazimierz Marcinkiewicz nie otrzyma pełnej kwoty. Wierzycielami są Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz oraz dwa banki.

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. 21 lat młodszą dziewczynę trzyma na smyczy, jedzenie wrzuca jej do miski. Rodzina nie potrafi jej pomóc

Były premier już od dłuższego czasu ma kłopoty finansowe. Prokuratura od kilku miesięcy prowadzi postępowanie w tej sprawie. Marcinkiewicz odmawia komentarza na ten temat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mogą ZABRAĆ ci miejsce pochówku bliskiej osoby. Aby temu zapobiec, musisz pamiętać o jednym
  2. Kaczyńska z rodziną odwiedziła grób rodziców na Wawelu. Towarzyszył jej też Andrzej Duda
  3. Wdowa po Pawle Adamowiczu zdobyła się na bolesne wyznanie: "Dopiero teraz zaczynam bać"
  4. 5 mężczyzn brutalnie zgwałciło bezbronne dziecko. Wyrok sądu jest śmieszny, a uzasadnienie sprawia, że ręce opadają
  5. Kobieta dyskretnie wręczyła recepcjonistce karteczkę. Przeczytała 12 dramatycznych słów i przeszły ją ciarki

źródło: Super Express

Następny artykuł