Alicja zobaczyła wiadomości w telefonie ojca. To co tam przeczytała, zburzyło jej świat

Alicja zobaczyła wiadomości w telefonie ojca. To co tam przeczytała, zburzyło jej świat

Alicja była w szoku, gdy spojrzała w telefon swojego ojca. To bolesne doświadczenie zburzyło dotychczasowe postrzeganie relacji jej rodziców.

Alicja to nastoletnia uczennica jednego z liceów w Zamościu. Jej bolesną, a wręcz traumatyczną historię opisała jako pierwsza "Wirtualna Polska". Po takim zdarzeniu z pewnością wiele osób bardzo długo nie mogłoby się pozbierać. 

Alicja przez przypadek zerknęła w telefon taty. To zmieniło jej postrzeganie życia oraz spojrzenie na rodziców

Dziewczyna do tej pory związek swoich rodziców uważała za spokojny, szczęśliwy i nieco przesycony siłą przyzwyczajeń. Jakież było jej zdziwienie, gdy zerknęła przypadkowo w telefon ojca.

Jak możemy przeczytać, nastolatka natknęła się tam na szokujące materiały. Później nie mogła w spokoju skupić się na nauce i walce o dobre oceny. Alicja zobaczyła w telefonie swojego taty... nagie kobiety.

- Męczy mnie ta sytuacja, ale nie wiem, co mam zrobić - przyznała zszokowana nie tylko odkryciem, ale i zdaniem sobie sprawy, że cierpi na tym jej potrzebująca pomocy mama.

Dziewczyna wyjawiła później, że jej ojciec regularnie zdradza jej mamę z wieloma kochankami.

- Mój ojciec ma chyba z siedem kochanek. Przynajmniej tak wynika ze zdjęć z jego telefonu i sms-ów. Nie mam z nim dobrego kontaktu, nigdy nie miałam. Dlatego, że jest okropnym manipulantem - relacjonuje dla Wp.pl Alicja.

Dziewczyna jest dziś w potrzasku. Z jednej strony chce zmienić sytuację, ale z drugiej - obawia się o to, jak na te wieści zareaguje zdradzana mama

- Najbardziej boję się, gdy prawda wyjdzie na jaw, że on wmówi mamie, że to moja wina albo że kłamię. A ona mu uwierzy i ja wyjdę na tę złą – dodaje Alicja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

I pomyśleć, że przypadkowe sprawdzenie telefonu ojca diametralnie zmieniło postrzeganie życia przez nastolatkę. "Wirtualna Polska" opisała również inną historię, gdy w niemalże identycznej sytuacji znalazła się starsza kobieta, pracująca już na swoje utrzymanie w dużej, stołecznej korporacji. Jej zdaniem to nic innego, jak po prostu rodzinny dramat.

Choć każda historia to tragedia innej rodziny, łącznik w podobnych sytuacjach jest jeden i ten sam. Dzieci zmagają się z niekończącym się dylematem - wyjawić prawdę, czy lepiej też udawać, że wszystko w związku rodziców ma się dobrze i o niczym nie mają pojęcia. Niezależnie od tego, które rozwiązanie wybiorą, nigdy nie uniknie się bez smutku i cierpienia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP: Nie żyje piękna dama. Została znaleziona MARTWA w pokoju hotelowym
  2. Ś.p. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska spisała MILIONOWY testament! Wiadomo, kto go odziedziczy, opadną Wam szczęki
  3. TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc
  4. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  5. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  6. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News