Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa

Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa Źródło: youtube.com/The Voice of Poland

Alicja Szemplińska od początku była faworytem widzów i trenerów. Zdolna 17-latka pokazała siłę oraz ogromny talent, co docenili fani oddając na nią tysiące głosów za pomocą SMS-ów. Tuż po zdobyciu tytułu zwycięzcy dziennikarze podali jej mikrofon, padły niebywałe słowa.

Alicja Szemplińska tuż po zejściu ze sceny udzieliła szybkiego, skromnego wywiadu. Ze wzruszenia ciężko jej było mówić i nadal nie wierzyła, co tak właściwie się stało. Jej słowa są pełne emocji i szoku.

Alicja Szemplińska pokonała finałową trójkę

W finale 10. edycji The Voice of Poland Alicja Szemplińska pod skrzydłami Tomsona i Barona rywalizowała z Tadeuszem Seibertem z drużyny Margaret, Darią Reczek z drużyny Michała Szpaka oraz Damianem Kulejem z drużyny Kamila Bednarka. Udało jej się na tyle zachwycić widzów przed telewizorami, że to ona otrzymała najwięcej SMS-owych głosów. Tym samym otrzymała kontrakt z wytwórnią płytową i nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych.

Tuż po wygranej Alicja Szemplińska nie mogła opędzić się od reporterów i kamer. Każdy chciał poznać pierwsze odczucia dziewczyny po wygranej.

- W stu procentach nie dowierzam, ponieważ przychodząc do tego programu nigdy nie uwierzyłabym w to, że zajdę tak daleko i uda mi się wygrać. Jestem po prostu w szoku totalnym - zdołała z siebie wydusić zwyciężczyni.

Gorąco dziękowała rodzicom, widzom i trenerom

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dla mnie to jest po pierwsze ogromny zaszczyt. Bardzo się cieszę, że pierwszą wygraną w drużynie Barona i Tomsona byłam właśnie ja. Jestem niesamowicie wdzięczna moim rodzicom, mojemu miastu, które wspiera mnie w stu procentach, moim przyjaciołom i znajomym. Dziękuję - mówiła nastolatka, już nieco bardziej ośmielona.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

17-latka nosi w sobie ogromny, wokalny talent. Nie da się jednak ukryć, że jej trenerzy świetnie ją wyszkolili i pokazali, co może poprawić by stać się jeszcze lepszą. Wyszlifowali diament do doskonałości, fani również widzieli jej ogromny postęp.

- Tomson i Baron są niesamowitymi mentorami, niesamowitymi ludźmi, którzy dali mi mnóstwo rad, nie tylko wokalnych, ale również życiowych, za które jestem bardzo wdzięczna - dodała zszokowana Alicja Szemplińska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Kalczyńska pokazała swój piętrowy dom. Widok luksusowych wnętrz powala, gwiazda "DDTVN" pławi się w bogactwie
  2. Porwali 12-latkę i gwałcili ponad 43 tysiące razy. Ale nie to jest w tym wszystkim najgorsze
  3. Chłopak był martwy przez 20 min, twierdzi, że rozmawiał z Jezusem. Widział też Boga i mówi, jak wyglądają
  4. Chomik gigant istnieje i żyje na Śląsku. Niewiarygodny wygląd, zagrożonego zwierzątka
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

Źródło: TVP Info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News