Alicja Majewska została bardzo przykro potraktowana w Opolu. Mało kto miał pojęcie o incydencie sprzed lat

Alicja Majewska została bardzo przykro potraktowana w Opolu. Mało kto miał pojęcie o incydencie sprzed lat Źródło: youtube.com TVP VOD

Alicja Majewska od lat cieszy się niesłabnącą sympatią wśród Polaków. Niewielu fanów wie jednak o tym, w jaki sposób wokalistka została niegdyś potraktowana podczas Festiwalu w Opolu. Gwiazda wspomniała przykry incydent sprzed lat, długo rozpamiętywała bolesne słowa, które padły z ust jej kolegi po fachu.

Alicja Majewska długo nie mogła się pogodzić z bolesnymi wspomnieniami, gwiazda ujawniła prawdę o przykrym incydencie, który spotkał ją podczas jednego z Festiwali w Opolu. Fani nie mieli o tym pojęcia, wokalistka opowiedziała o wszystkim w jednym z wywiadów.

Alicja Majewska była gwiazdą Festiwalu w Opolu w 1986 roku

Alicja Majewska pojawiła się na tegorocznym Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w towarzystwie Włodzimierza Korcza. Na scenie w amfiteatrze opolskim odbędzie się recital z okazji 45-lecia ich wspólnej drogi artystycznej. W 1986 roku również wspólnie pojawili się w Opolu. Korcz oraz Wojciech Młynarski towarzyszyli Alicji Majewskiej podczas występu z piosenką "Odkryjemy miłość nieznaną". Gwiazda wspomniała ten festiwal w jednym z wywiadów. To był dla niej wyjątkowo bolesny występ.

W 1986 roku gwiazda pojawiła się w Opolu z zamiarem założenia podczas występu swojej wymarzonej kreacji. Na tę okazję specjalnie przygotowała sobie złoty strój.

– Opole, oprócz funkcji muzycznej, było kiedyś pokazem mody. Każdy zastanawiał się, w czym dana gwiazda przyjedzie. Śpiewałam wtedy piosenkę "Odkryjemy miłość nieznaną". Wystroiłam się w bardzo modne złota. Uznałam, że mogę być taka trendy, bo to taka rozrywkowa, lżejsza piosenka – wspominała Majewska w rozmowie z Faktem.

Alicja Majewska usłyszała przykre słowa od Wojciecha Młynarskiego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Swój kostium założyła podczas próby do koncertu i zachwyciła niemal wszystkich. Okazało się, że wyjątkowy strój wokalistki nie przypadł do gustu jej kolegom, Wojciechowi Młynarskiemu i Włodzimierzowi Korczowi. Pierwszy z nich boleśnie skomentował jej kreację.

– Jak wychodziłam na próbę generalną, orkiestra zawyła z zachwytu. Mnie się gorzej śpiewało, bo byłam tym gorsecikiem spięta, ale czułam się jak królowa. Wróciłam do garderoby, miałam lekką zadyszkę. Wojciech Młynarski, autor tekstu tej piosenki, jak się później okazało namówiony przez Korcza, był przeciwny temu kostiumowi. Wszedł i mówi: "No, bardzo, bardzo ładnie wyglądasz, ale masz jakąś inną sukienkę?". Moja krawcowa po nocach to szyła, w Opolu panie poprawiały jeszcze, więc to dla mnie było ogromnie przykre. Chciałam się zbuntować, ale wzięłam sobie to do serca, bo liczyłam się ze zdaniem Korcza i Młynarskiego – mówiła Alicja Majewska.

Dzisiaj grzeje: 1. Magda Narożna pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jej biust, przesadziła?

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum

 – Miałam taki modny wtedy bawełniany płaszczyk, długi, luźny. I w tym płaszczyku zaśpiewałam.o było jedno z najboleśniejszych zdań, jakie usłyszałam w Opolu„: ”„czy masz inną sukienkę?” – wyznała Majewska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jarosław Kaczyński przedstawił historię Polski, o której nikt nigdy nie słyszał? Wielu może być zaskoczonych
  2. Smażone mięso jest niebezpieczne dla naszego zdrowia. Naukowcy nie pozostawiają złudzeń
  3. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle
  4. Policja pilnie poszukuje kobiety ze zdjęcia. Oszukała starszą panią na niebagatelną kwotę pieniędzy
  5. Z ostatniej chwili: Żona przekazała tragiczną wiadomość o śmierci aktora
  6. Zmniejszy poziom złego cholesterolu i ureguluje ciśnienie krwi. Wyjątkowy sok zadziała też na wrzody i problemy z żołądkiem

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News