Alicja Majewska była na skraju. Nie podniosłaby się, gdyby nie jedno wydarzenie w jej życiu

Alicja Majewska była na skraju. Nie podniosłaby się, gdyby nie jedno wydarzenie w jej życiu Źródło: youtube/ CGM.PL

Alicja Majewska opowiedziała swego czasu o dramacie, z jakim przyszło jej się zmierzyć. Artystka nie ukrywała, że była na skraju, a dziś, choć może odetchnąć z ulgą, pamięta, że spokój zawdzięcza tylko jednemu wydarzeniu.

Alicja Markowska sporadycznie koncertuje, a plan występów jest zmuszona układać według własnego samopoczucia. Nie ukrywa, że w tym wieku nie może już cieszyć się nieskazitelnym zdrowiem, dlatego jeżeli nie czuje się na siłach, nie decyduje się nawet na krótką trasę. Niegdyś zrezygnowała nawet z trasy po USA, co jednak argumentowała nie tylko swoim zdrowiem, ale i słabą intratnością. Mało kto zdawał sobie również sprawę, że nie najlepsze zdrowie nie było jedynym problemem artystki. 

Alicja Markowska była na skraju. Pomogło jej jedno wydarzenie

Choć wokalistka do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością, rzadko bywa na salonach czy koncertuje. Stara się skupiać głównie na swoim zdrowiu, tym bardziej, że w końcu ma taką możliwość. Był bowiem czas, że Alicja Majewska dosłownie była na skraju, a zmuszona wyliczaniem każdej złotówki często odmawiała sobie niektórych rzeczy i wcale nie chodzi zwykłe przyjemności. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Swego czasu zdradziła, że jej emerytura to nieco ponad 1000 złotych i trudno jest jej zagospodarować fundusze na chociażby podstawowe opłaty. Majewskiej niegdyś udało się kupić wymarzoną willę na warszawskim Zaciszu, którą niestety musiała wyremontować, a gdy wreszcie zaczęła się tam czuć swobodnie, musiała ją sprzedać. Niskie świadczenie kolidowało z pokaźnymi opłatami za dom, dlatego Alicja była zmuszona zdecydować się na coś o wiele mniejszego i tańszego.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktorka znana z TVP i TVP. O śmierci kobiety poinformowała córka

2. Przyłapali Kingę Dudę na gorącym uczynku, nie wiedziała, że ją filmują z ukrycia. Będzie afera?

- Od wielu lat noszę w portfelu zieloną legitymację, ale na moje konto wpływa niewiele ponad 1000 zł emerytury - mówiła swego czasu w rozmowie z portalem "Na Żywo". Po sprzedaniu willi i przeniesieniu się do mniejszego mieszkania, Majewskiej jest o wiele łatwiej wygospodarować pieniądze na opłaty, leki i inne potrzeby, choć wciąż nie może narzekać na dobrobyt.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy cukrzycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Nie jest dobrze. Serialowy Paździoch w złym stanie
  4. W chlebie, który kupujesz jest ten składnik? Robi się go z ludzkich włosów
  5. Przyłapali Kingę Dudę na gorącym uczynku, nie wiedziała że ją filmują z ukrycia. Będzie afera?

Źródło: plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News