Pamiętacie Alicje Janosz z Idola? Trudno uwierzyć, że ma już tyle lat. Jej uroda dojrzała jak wino, oszałamiające zdjęcia

Pamiętacie Alicje Janosz z Idola? Trudno uwierzyć, że ma już tyle lat. Jej uroda dojrzała jak wino, oszałamiające zdjęcia Źródło: screen/youtube/

Alicja Janosz wzięła udział w pierwszej, polskiej edycji telewizyjnego show "Idol". Uczestniczka zrobiła wówczas wielką furorę, jednak jej sława nie trwała długo. Teraz warto sobie o niej przypomnieć, bowiem Alicja obchodził niedawno swoje urodziny i jak się okazuje, zmieniła się zupełnie nie do poznania.

Alicja Janosz zwyciężyła pierwszą edycję "Idola". W tamtych latach, najróżniejsze magazyny chętnie rozpisywały się na jej temat, dzięki czemu ta, cieszyła się naprawdę wielką popularnością. Sława jednak jak szybko przyszła, tak szybko poszła, dlatego też, dziś niewiele osób wie, kim tak naprawdę była i jest Alicja. Ci, którzy jednak pamiętają ją z czasów telewizyjnego show będą w wielkim szoku, gdy zobaczą, jak teraz wygląda.  

Zwyciężyła pierwszą edycję "Idola". Jej kariera szybko zaczęła rozkwitać

Mija właśnie 17 lat od momentu, gdy Alicja Janosz zwyciężyła pierwszą, polską edycję wspomnianego talent show. 17-latka nie zamierzała wówczas spoczywać na laurach i zaczęła prężenie działać na rzecz swojej kariery muzycznej. Tuż po wielkim finale "Idola", piosenkarka wydała swój debiutancki krążek "Ala Janosz", który cieszył się ogromnym uznaniem. 

Późniejsze lata nie były jednak tak owocne, jak wschodząca gwiazda mogłaby sobie wyobrażać i świat muzyczny na chwilę o niej zapomniał. Janosz próbowała nawet dostać się w 2004 roku do Konkursu Piosenki Eurowizji, jednak jej starania zakończyły się fiaskiem. Liczne niepowodzenia sprawiły, że Alicja Janosz zdecydowała się na jakiś czas zniknąć ze świata show-biznesu i ze sceny, co mogło na niej wymusić również brak zainteresowania ze strony wytwórni.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak dziś wygląda Alicja Janosz? 

Przerwa od kariery muzycznej zdecydowanie dobrze jej zrobiła i przede wszystkim pozwoliła Alicji na dalszy rozwój swojej pasji. Tym razem, wszystko szło jej zdecydowanie lepiej i pierwsze starania, szybko zaczęły przynosić pierwsze efekty. Janosz nie tylko wydała swój drugi album, ale również została szczęśliwą mężatką. Późniejszy czas był jeszcze bardziej owocny, dzięki czemu wokalistka znów zaczęła rozkwitać. Zmiany zaszły nie tylko w jej życiu zawodowym, ale również prywatnym, czy też czysto wizualnym. 

Po dawnym wyglądzie zwyciężczyni "Idola" nie ma już ani śladu, a dziś gwiazda prezentuje się o wiele lepiej. W ostatnim czasie obchodziła swoje 34. urodziny, a jej fotografia pokazuje, że wiek zdecydowanie jej służy i z roku na rok wygląda coraz lepiej. Alicja Janosz mimo wszystko pozostała przy swoich krótkich blond włosach, jednak teraz przedstawia się to naprawdę fenomenalnie. Co więcej, piosenkarka zdecydowanie nie może powstydzić się swojej figury.  

instagram/alicjajanoszofficial/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Socha poznała męża jako szesnastolatka. Dzisiaj może być dumny, gwiazda pochwaliła się największym szczęściem (zdjęcie)
  4. Ola Kwaśniewska jest najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Wiemy dlaczego
  5. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz   

Źródło: instagram 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu