Alicja Bachleda-Curuś miała zagrać w nowej produkcji TVN-u, serialu „Pod powierzchnią”. Mimo ogromnej uciechy fanów aktorki, do tej współpracy jednak nie doszło. Kobieta zrezygnowała ze swojej roli, a powód jej decyzji wprawia w osłupienie.

Alicja Bachleda-Curuś już wiele lat temu zdecydowała się na robienie kariery za oceanem. Czasem decyduje się jednak na role w swojej ojczyźnie. I chociaż wydawało się, że już niedługo znów zobaczymy ją w polskiej produkcji, to niestety, tak się nie stanie. O powodach tej decyzji krążyły już legendy.

Alicja Bachleda-Curuś rezygnuje z polskiego serialu. Tłumaczy się sprawami osobistymi

Wiele osób podejrzewało, że nagła rezygnacja Alicji jest spowodowana czymś mocno osobistym. Media obiegły już plotki o tym, że razem z Marcinem Gortatem zdecydowała się wyjechać za ocean. Spekulowano nawet w kwestii domniemanej ciąży aktorki. Sama zainteresowana zdradziła jedynie tyle, że za decyzją tą stoją przyczyny osobiste.

– Niestety z przyczyn osobistych i rodzinnych nie będę mogła wziąć udziału w tej produkcji. Raz jeszcze dziękuję za zaufanie w powierzeniu mi tej roli. Serce boli, ale sami wiecie, że życie pisze czasami różne scenariusze – napisała Alicja Bachleda-Curuś na swoim Instagramie.

Prawdziwy powód okazał się być o wiele bardziej przyziemny. Chodzi o ogromne pieniądze.

Alicja Bachleda-Curuś wyjeżdża z Polski. Chodzi o grube miliony

Jak podaje Super Express, piękna aktorka wyjechała z Polski, ponieważ po prostu jej się to opłacało. Za oceanem czekają na nią o wiele większe pieniądze – w grę wchodzi aż 11 milionów!   Okazuje się, że kobieta bierze się za produkcję własnego filmu, w którym sama zagrać ma główną rolę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

10 najpiękniejszych polskich modelek, które podbijają świat [ZDJĘCIA]

– Pracuję przy filmie o księżnej Tarnowskiej, wyjątkowej postaci, która przeżyła dwie wojny. Jeśli nie znajdę odpowiedniej osoby do tej roli, osobiście ją zagram – zdradziła aktorka.

Super Express opublikował wypowiedź jednego ze swoich informatorów. Mówi on o kwotach, które można zarobić pracując w branży filmowej:

– Za samą główną rolę odzyska od razu 300 tys. dol. W USA przemysł filmowy to jedna z najbardziej dochodowych gałęzi legalnego dochodu. Spokojnie może zarobić nawet 3 mln dol. Opłacało się jej pojeździć z Gortatem po imprezach polonijnych. Rodacy i amerykanie chętnie obejrzą taki film, a podobno w Polsce też już są na niego chętni” – wyjawił informator związany z branżą filmową w Ameryce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kaczyńska bezlitośnie uderza w Tuska! Wściekli internauci: „Zajmij się dziećmi i dogadzaj mężowi”
  2. Klienci Lidla obrzydzeni jak nigdy! Uważaj na ten popularny produkt, możesz zwymiotować
  3. Niewyobrażalne! Miażdżący horoskop dzienny, jeden ze znaków zostanie dzisiaj prawdziwym maczo
  4. Syn jednego z najsłynniejszych dziennikarzy TVP jest gejem. Gwiazdor nie mógł się z tym pogodzić
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?

Tak mieszka najmłodszy polski milioner [ZDJĘCIA]