Alicja Bachleda-Curuś wróciła do swojego eks?! Szokujące doniesienia

Alicja Bachleda-Curuś wróciła do swojego eks?! Szokujące doniesienia Źródło: fot. Wikipedia

Alicja Bachleda-Curuś, znana aktorka i celebrytka znowu zajęta? Według doniesień, do których dotarło Pikio.pl 35-letnia gwiazda miała wrócić do mężczyzny, z którym dawniej łączyła ją zażyła znajomość.

Alicja Bachleda-Curuś zaraz po świętach Bożego Narodzenia udała się na wypoczynek w Alpy, czym pochwaliła się na serwisie społecznościowym. Fani zauważyli, że wygląda zaskakująco olśniewająco. Gwieździe nie szczędzono komplementów.

Alicja Bachleda-Curuś wróciła do swojego byłego?

Jeden z internautów nich zauważył, że aktorka zdjęcie zrobiła w posiadłości należącej do kogoś, o kim swego czasu mówiono, że jest jej kochankiem! Czy to jego obecność tak rozpromieniła Bachledę-Curuś? Mowa oczywiście o Sebastianie Kulczyku, spadkobiercy olbrzymiej fortuny i wieloletnim przyjacielu celebrytki. Poznali się wiele lat temu na balu w Wiśniczu. W 2003 byli praktycznie nierozłączni, a Alicja nie ukrywała, że wiele ich łączy. - Lubimy się, bo łączy nas podobne poczucie humoru. Sebastian ma duży dystans do siebie, jest normalnym chłopakiem, choć sytuacja, w której postawiło go życie, jest wyjątkowa - wyznała wówczas "Gali" Alicja Bachleda-Curuś. Nigdy jednak nie potwierdziła plotek, a na pytania o związek odpowiadała wymijająco.

Poszli w różne strony, ale pozostali sobie bliscy

Kulczyk w 2010 ożenił się z córką znanego biznesmena, Katarzyną Jordan, z którą budował finansowe imperium. Bachleda-Curuś znalazła miłość w Ameryce. Z Colinem Farrellem mają 8-letniego syna Henia. Nadal jednak aktorka i dziedzic fortuny mogli liczyć na siebie w gorszych chwilach. Gdy w 2016 związek Kulczyka przeżywał trudne chwile, niejednokrotnie widziano go z Alicją. - Znamy się od 15 lat, więc spokojnie - dementowała plotki Bachleda-Curuś. Jednak osoby z otoczenia tej dwójki nie mogły oprzeć się wrażeniu, że relacja, która nie miała szansy rozwinąć się ponad dekadę temu, nadal ma szanse żeby zaistnieć. Teraz oboje są wolni - Alicja Bachleda-Curuś rozstała się z koszykarzem Marcinem Gortatem, a Kulczyk półtora roku temu sfinalizował sprawę rozwodową.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Alicja Bachleda-Curuś wkrótce na ślubnym kobiercu?

Alicja pochodzi z konserwatywnej rodziny i przyznaje, że coraz częściej myśli o ustatkowaniu się. - Nie wyobrażałam sobie siebie na ślubnym kobiercu, nie marzyłam o białej sukni ani nie zastanawiałam się gdzie jest mój książę na białym koniu. Dzisiaj... Dopuszczam taką myśl - przyznała Bachleda-Curuś. Czy właśnie Sebastian będzie tym wybranym? Co prawda wybrał karierę w biznesie, ale ma duszę artysty, tak jak Alicja. Przyznaje, że nadal trochę chciałby być muzykiem. - Najbardziej wartościową rzeczą, na którą warto zbierać pieniądze, są emocje i przeżycia. Po latach to je będziemy wspominać, a nie przedmioty, którymi się otaczamy - uważa Kulczyk. Czy jest możliwe, aby ta dwójka się zeszła, teraz, gdy wiedzą, co w życiu dla nich ważne? Alicja Bachleda-Curuś fot. Wikipedia Alicja Bachleda-Curuś Wikipedia ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Podpisz petycję! Apelujemy, żeby Jerzy Owsiak pozostał prezesem WOŚP
  2. Morderca Adamowicza twierdzi, że wcale nie zabił prezydenta
  3. Kaczyński zwołał pilną naradę. Chodzi o śmierć Adamowicza
  4. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Gwiazda inkasuje POTĘŻNE kwoty za koncerty
  5. Wiek Elżbiety Jaworowicz zadziwia. W czym tkwi sekret jej młodego wyglądu?
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News