Alicja Bachleda-Curuś przechodzi poważny kryzys. Ma tylko jedno marzenie

Alicja Bachleda-Curuś przechodzi poważny kryzys. Ma tylko jedno marzenie Źródło: screen youtube.com/Galeria Kazimierz

Alicja Bachleda-Curuś przechodzi teraz przez bardzo trudny okres w swoim życiu. Jednak aktorka ma pewne marzenie, które może jej ułatwić wyjście z dołka. W tej chwili to dla niej duża motywacja.

Alicja Bachleda-Curuś jako jedna z nielicznych polskich gwiazd odniosła sukces poza granicami naszego kraju. Co więcej, udało jej się zrobić karierę w USA, co nadal dla wielu osób w naszym show-biznesie jest bardzo trudne do osiągnięcia. Jednak wraz z rozwojem zawodowym przyszedł kryzys w innych sferach życiowych.

Alicja Bachleda-Curuś nie może poradzić sobie z samotnością

O związku Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata w swoim czasie bardzo głośno było w polskich mediach. Jednak wedle informacji, jakie ujawnił ich wspólny znajomy, związek aktorki i sportowca zakończył się z bardzo konkretnych powodów. Wszystko dlatego, że koszykarz zapragnął w swoim życiu stabilizacji oraz skupieł się na budowaniu prawdziwej rodziny.

Problem w tym, że Bachleda-Curuś nie była jeszcze gotowa na tak poważny krok i nadal chciała rozwijać zarówno swoją karierę w USA, jak i w Polsce, a rola pani domu by jej to uniemożliwiała. Z tego też względu para postanowiła zakończyć swój związek i ostatecznie się rozstać.

Aktorka nie najlepiej to zniosła i do dzisiaj silnie odczuwa podjętą jeszcze nie tak dawno przez siebie decyzję. Nawet podczas urodzinowej imprezy niespodzianki, którą zorganizowali dla niej znajomi, nie miała na twarzy imprezowego nastroju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeden z jej znajomych wprost mówi, że aktorka została bardzo dotkliwie zraniona i teraz boi się zaufać komuś obcemu, a to przekłada się wprost na poważne problemy w ponownym ułożeniu sobie życia z nowym partnerem.

 - Jest zraniona, boi się zaufać, bo co kogoś pozna i polubi, z czasem ten ktoś znika z jej życia - zdradził informator "Rewii".

Mimo wszystko aktorka ma pewno marzenie, które powinno jej pomóc stanąć na nogi. Już teraz planuje swój kolejny przylot do ojczyzny wraz z synem, podczas którego chce udać się w miejsca, gdzie zawsze czuła się najlepiej. Mowa konkretnie o Krakowie oraz górach. Możliwe, że ta podróż pozwoli jej zapomnieć, lub przynajmniej pogodzić się z przeszłością i ponownie stanąć twardo na nogach. Chwila wytchnienia bez wątpienia się jej przyda.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa zmiażdżyła Rydzyka! "To nie jest ojciec, to polityk i biznesmen. ŻERUJE na biednych!"
  2. Gwiazda reality-show została ZAMORDOWANA przez swojego kochanka. 8 razy uderzył ją młotkiem w głowę
  3. Porażające wyznanie Agnieszki Chylińskiej. Gdyby nie dzieci już by jej z nami nie było
  4. Wielkie zmiany w Biedronkach. Sieć zamieni się w sklepy nowej generacji, po wejściu opadną wam szczęki
  5. Gwiazda DDTVN ma poważne powikłania po przebytej chorobie. Smutne informacje
  6. IMGW wydało właśnie alerty najwyższego stopnia dla kilku województw. TVN ostrzega Polaków
  7. Wielki dramat na południu Polski. Mieszkańcy ewakuowani, sytuacja pogarsza się z każdą minutą

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News