Nowe fakty ws. rozstania Bachledy-Curuś i Gortata! Kto zawinił?

Nowe fakty ws. rozstania Bachledy-Curuś i Gortata! Kto zawinił?

Alicja Bachleda-Curuś i jej rozstanie z Marcinem Gortatem to w ostatnich tygodniach najgorętszy temat w polskim show biznesie. Obiecująco zapowiadający się związek został przerwany z dnia na dzień, a o sprawie wciąż jest głośno. Na jaw wychodzą nowe fakty, które mogą zaszokować fanów celebrytów.

Alicja Bachleda-Curuś jest polską piosenkarką, która swoją sławę zdobyła dzięki debiutanckiemu albumowi zatytułowanemu "Klimat" oraz promującemu go singlowi "Marzyć chcę". Od tamtej pory jest stałym gościem na wszystkich imprezach celebrytów. Przez pewien czas o jej karierze muzycznej zrobiło się cicho, jednak potem znów media zaczęły pisać - tym razem o jej związku ze światowej sławy aktorem Collinem Farrellem.

Niedawno zaczęto głośno mówić o jej nowym partnerze, Marcinie Gortacie, z którym - jak się wydawało - tworzyła idealny związek. Po pewnym czasie jednak okazało się, że para ze sobą zerwała, a o kulisach tej sytuacji mówi się do tej pory. Właśnie pojawiły się nowe informacje w sprawie tego szokującego rozstania.

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat z pozoru tworzyli parę idealną

Związek Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata z pozoru wydawał się idealny. Mężczyzna dopiero co mówił o chęci ustatkowania się, znalezienia żony i założenia rodziny, aż nagle pojawiła się informacja o jego nowej partnerce. Para ciągle pokazywała się razem na salonach, Bachleda-Curuś widywana była na meczach Gortata, gdzie wiernie mu kibicowała, mówiło się także nieoficjalnie o nadchodzącym ślubie. Jak się jednak okazało, część z tych informacji nie była prawdą. Nic nie było również tak bajowe, jak mogłoby się wydawać. Pojawiły się informacje mówiące o tym, że para chce wspólnie zamieszkać w Stanach Zjednoczonych. Miał to być krok w stronę ustatkowania się, o którym marzył sportowiec. Teraz jednak okazuje się, że dom wcale nie był poszukiwany z myślą o Alicji i jej dziecku. - Marcin rzeczywiście szukał przestronnej i jednocześnie eleganckiej willi położonej w fajnej dzielnicy. Ale robił to z myślą o swojej rodzinie, która często odwiedza go w Stanach, a nie o Ali i jej synu - zdradził Jakub Kopeć, manager Gortata.

Nowe fakty w sprawie rozstania Bachledy-Curuś i Gortata

Flesz podaje, że kłopoty w związku pojawiły się na tegorocznych wakacjach, jednak nie wiadomo dokładnie, co między celebrytami zaszło. Jasne jest jednak, że bywająca regularnie z ukochanym na wszystkich wyjściach i imprezach Bachleda-Curuś, nagle przestała się pokazywać w miejscach publicznych. Zrezygnowała również z uczestnictwa w meczach ukochanego, które do tej pory przynosiły jej bardzo dużą popularność. Po raz ostatni miała być widziana na inauguracji Wielkiego Meczu Gortat Team vs Wojsko Polskie. - To było dziwne, bo Ala i Marcin nie zachowywali się jak zakochani. Prawie w ogóle ze sobą nie rozmawiali. Oboje byli pochłonięci innymi sprawami. Jednak nikt nie przypuszczał, że między nimi dzieje się coś złego - opisywał Fleszowi uczestnik imprezy.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Bajki 2018. Top 10 filmów animowanych we wrześniu
  2. Jackowski widział przyszłość Kaczyńskiego. Wielu się załamie
  3. Matka dostała telefon ze szpitala. Gdy dojechała, nie poznała własnego syna w tym stanie
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News