Kim jest ojciec Alicji Bachledy-Curuś? Ogromne zaskoczenie, wielu się tego nie spodziewało

Kim jest ojciec Alicji Bachledy-Curuś? Ogromne zaskoczenie, wielu się tego nie spodziewało Źródło: youtube.com/Filmweb

Alicja Bachleda-Curuś nie opowiada zbyt dużo o swojej rodzinie. Tak naprawdę nie wiadomo zbyt dużo o jej tacie z jej opowieści, ale dużo wiedzą o nim rodowici mieszkańcy Podhala.

Alicja Bachleda-Curuś nigdy nie snuła szczegółowych opowieści o swoim ojcu czy mamie. Okazuje się, że jej tata zajmuje się dość specyficznym zawodem. Hobby Tadeusza Bachledy-Curuś również nie jest zwykłe. Wyszły na jaw wszystkie tajemnice mężczyzny.

Alicja Bachleda-Curuś ma bardzo uzdolnionego tatę

Rodzina aktorki jest przez miejscowych nazywana "królami Podhala". To najsłynniejsza rodzina w całym Zakopanem. Nieprzypadkowo otrzymali taki przydomek, ponieważ obracają wieloma działkami i nieruchomościami w samym centrum miasta, gdzie prowadzą intratne interesy. Do tego stryj aktorki, czyli brat jej taty, przez 6 lat był burmistrzem Zakopanego.

Tadeusz Bachleda-Curuś z wykształcenia jest geologiem. W przeszłości był też wiceministrem. W związku ze swoim wyuczonym zawodem często wyjeżdżał w świat odwiedzając placówki dyplomatyczne. Nie dziwi więc miejsce urodzenia się Alicji - przyszła na świat w Tampico w Meksyku.

Podobnie jak brat, nauczył się jak inwestować dobrze pieniądze, których mu nie brakowało. Kupował więc działki i nieruchomości. Dzięki temu dorobił się sporej fortuny. Nie tylko przez posiadane tereny i domy, ale też dzięki pracy w Najwyższej Izbie Kontroli może pochwalić się nie małym majątkiem. Aktualnie jego dobytek jest szacowany na około 100 milionów złotych.

Tadeusz Bachleda-Curuś przez śpiew poznał mamę Alicji

Wiele osób z rodziny wspomina, że Tadeusz chciał zostać śpiewakiem. Był tak uparty, że przez pewien czas był nawet solistą w w chórze Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. To tam poznał swoją przyszłą żonę, Lidię, która również była uzdolniona artystycznie - tańczyła w balecie Uniwersytetu Jagiellońskiego. Potem została urzędniczką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zapędy artystyczne sprawiły, że Alicja Bachleda-Curuś spotkała się z ich zrozumieniem, gdy wyznała, jaki zawód chce wykonywać. Gdy ogłosiła im, że chce zostać aktorką, bardzo się ucieszyli, a ona mogła liczyć na ich rady i pomoc.

W pewnym momencie Lidia Bachleda-Curuś wręcz wyrzucała sobie, że obciąża córkę zbyt wieloma obowiązkami, które zresztą były jej pasją i rozwijały jej zainteresowania. Mimo dobrego kontaktu z artystką, czasem pluła sobie w brodę.

Alicja Bachelda-Curuś dała jednak radę zrealizować swoje marzenia, a liczne zajęcia nauczyły ją wytrwałości oraz uporu.

  1. Dominice Gwit puściły wszystkie hamulce! Nikt nie sądził, że może zrobić coś TAKIEGO! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co pokazała
  2. Barbara Kurdej-Szatan ZDEMOLOWAŁA studio nagrań. Powód jest tak absurdalny, że aż wstyd mówić o tym głośno. Będziecie w szoku!
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Gwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w domu. Do dziś nie wyjaśniono jej tajemniczej śmierci
  6. Prawie rok po śmierci Kory na jaw wychodzą okropne szczegóły. Nie tak wyobrażali sobie ostatnie pożegnanie

Źródło: Plotek

Następny artykuł