Kim jest ojciec Alicji Bachledy-Curuś? Ogromne zaskoczenie, wielu się tego nie spodziewało

Kim jest ojciec Alicji Bachledy-Curuś? Ogromne zaskoczenie, wielu się tego nie spodziewało Źródło: youtube.com/Filmweb

Alicja Bachleda-Curuś nie opowiada zbyt dużo o swojej rodzinie. Tak naprawdę nie wiadomo zbyt dużo o jej tacie z jej opowieści, ale dużo wiedzą o nim rodowici mieszkańcy Podhala.

Alicja Bachleda-Curuś nigdy nie snuła szczegółowych opowieści o swoim ojcu czy mamie. Okazuje się, że jej tata zajmuje się dość specyficznym zawodem. Hobby Tadeusza Bachledy-Curuś również nie jest zwykłe. Wyszły na jaw wszystkie tajemnice mężczyzny.

Alicja Bachleda-Curuś ma bardzo uzdolnionego tatę

Rodzina aktorki jest przez miejscowych nazywana "królami Podhala". To najsłynniejsza rodzina w całym Zakopanem. Nieprzypadkowo otrzymali taki przydomek, ponieważ obracają wieloma działkami i nieruchomościami w samym centrum miasta, gdzie prowadzą intratne interesy. Do tego stryj aktorki, czyli brat jej taty, przez 6 lat był burmistrzem Zakopanego.

Tadeusz Bachleda-Curuś z wykształcenia jest geologiem. W przeszłości był też wiceministrem. W związku ze swoim wyuczonym zawodem często wyjeżdżał w świat odwiedzając placówki dyplomatyczne. Nie dziwi więc miejsce urodzenia się Alicji - przyszła na świat w Tampico w Meksyku.

Podobnie jak brat, nauczył się jak inwestować dobrze pieniądze, których mu nie brakowało. Kupował więc działki i nieruchomości. Dzięki temu dorobił się sporej fortuny. Nie tylko przez posiadane tereny i domy, ale też dzięki pracy w Najwyższej Izbie Kontroli może pochwalić się nie małym majątkiem. Aktualnie jego dobytek jest szacowany na około 100 milionów złotych.

Tadeusz Bachleda-Curuś przez śpiew poznał mamę Alicji

Wiele osób z rodziny wspomina, że Tadeusz chciał zostać śpiewakiem. Był tak uparty, że przez pewien czas był nawet solistą w w chórze Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. To tam poznał swoją przyszłą żonę, Lidię, która również była uzdolniona artystycznie - tańczyła w balecie Uniwersytetu Jagiellońskiego. Potem została urzędniczką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zapędy artystyczne sprawiły, że Alicja Bachleda-Curuś spotkała się z ich zrozumieniem, gdy wyznała, jaki zawód chce wykonywać. Gdy ogłosiła im, że chce zostać aktorką, bardzo się ucieszyli, a ona mogła liczyć na ich rady i pomoc.

W pewnym momencie Lidia Bachleda-Curuś wręcz wyrzucała sobie, że obciąża córkę zbyt wieloma obowiązkami, które zresztą były jej pasją i rozwijały jej zainteresowania. Mimo dobrego kontaktu z artystką, czasem pluła sobie w brodę.

Alicja Bachelda-Curuś dała jednak radę zrealizować swoje marzenia, a liczne zajęcia nauczyły ją wytrwałości oraz uporu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dominice Gwit puściły wszystkie hamulce! Nikt nie sądził, że może zrobić coś TAKIEGO! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co pokazała
  2. Barbara Kurdej-Szatan ZDEMOLOWAŁA studio nagrań. Powód jest tak absurdalny, że aż wstyd mówić o tym głośno. Będziecie w szoku!
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Gwiazda „Big Brothera” znaleziona martwa w domu. Do dziś nie wyjaśniono jej tajemniczej śmierci
  6. Prawie rok po śmierci Kory na jaw wychodzą okropne szczegóły. Nie tak wyobrażali sobie ostatnie pożegnanie

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News