Ile pieniędzy ma wujek Alicji Bachledy-Curuś?! Kosmiczna suma, ogromne zaskoczenie

Ile pieniędzy ma wujek Alicji Bachledy-Curuś?! Kosmiczna suma, ogromne zaskoczenie Źródło: instagram/alicjabc/

Alicja Bachleda-Curuś zdecydowanie nie należy do tych osób, które żyją "od pierwszego do pierwszego". Aktorka może pozwolić sobie na naprawdę wygodne życie, z czego zdecydowanie korzysta. Być może niewielu wie, ale zamożność jest u niej rodzinna, a jej wujek zarabia kosmiczne pieniądze.

Alicja Bachleda-Curuś mieszka wraz z synkiem w Stanach Zjednoczonych. Oczywistym jest, że życie w Los Angeles musi kosztować niemałe pieniądze, jednak aktorka zupełnie nie musi się o to martwic. Zarobki Alicji robią naprawdę spore wrażenie, jednak jej wujka robią jeszcze większe. 

Wujek Bachledy-Curuś jest prawdziwym bogaczem 

Być może niewielu o tym wie, że wujek znanej aktorki może pławić się w najprawdziwszych luksusach, a nawet dzielić się nimi z innymi. Mężczyzna jest bowiem jednym, z najbogatszych ludzi w Polsce, co już zdradza wiele. Krewny Alicji posiada ponad 100 nieruchomości na całym świecie, co każdego roku przynosi mu zniewalające dochody. Bogacz zdecydowanie zna się na biznesie i ma do tego prawdziwy dryg, dzięki czemu wie co zrobić, by zarabiać jeszcze więcej. Nie wiadomo jednak, jakie kwoty wpływają na jego konto bankowe każdego miesiąca, choć nie jest żadną tajemnicą, że jego majątek szacuje się na ponad 300 milionów złotych.  

Alicja Bachleda-Curuś także może żyć wygodnie 

Aktorka wywodząc się z bogatej rodziny, również nie ma najmniejszego problemu z godnymi zarobkami. Za role, których z każdym dniem przybywa coraz więcej, bierze naprawdę spore sumy. Jak się okazuje za swój ostatni udział w filmie zgarnęła aż 30 tysięcy złotych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co więcej, Alicja choć wcale tego nie oczekiwała, otrzymuje od swojego partnera alimenty na ich syna. Każdego miesiąca otrzymuje od Colina Farrela alimenty o wartości 100 tysięcy złotych. Płacąc tak pokaźną sumę, aktor postawił swojej byłej partnerce jeden warunek. Oznajmił bowiem, że jeśli ta zwiąże się z jakimś mężczyzną, kwota, którą jej przekazuje, będzie znacznie mniejsza.  

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany aktor spóźnił się na randkę. Gdy przyszedł, dziewczyna już nie żyła. Została dźgnięta 47 razy
  2. Tragedia 22-latki! Grozi jej AMPUTACJA ust! Fryzjerka wstrzyknęła jej wypełniacz w usta. Zemdlejecie, jak zobaczycie te OGROMNE wargi!
  3. Nie żyje Alina Kwiatkowska - Prokop
  4. Niewyobrażalna strata. Na Śląsku właśnie rozbił się samolot, wstrząs dla Polaków
  5. Oficjalne: Będzie nowe 500 plus. Wiadomo już, komu się należy
  6. Tragiczne informacje TVN, to się dzieje właśnie teraz. "Dzisiaj na SOR-ach umierają Polacy"

Źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News