Alicja Bachleda-Curuś, horoskop na maj
screen/YouTube/Galeria Kazimierz
Wiadomości Pikio - 8 Maja 2019

Porażający horoskop dla Alicji Bachledy-Curuś. Życie gwiazdy zmieni się dramatycznie

Alicja Bachleda-Curuś jest zodiakalnym bykiem. Gwiazdy nie wróżą jednak polskiej aktorce świetlanej przyszłości. Wiele wskazuje na to, że jej życie może dramatycznie się zmienić. Jej horoskop na maj nie jest optymistyczny.

Alicja Bachleda Curuś wkrótce będzie świętować swoje 35. urodziny. Polska aktorka, która rozwija swoją karierę za Oceanem urodziła się 12 maja. Mało kto wie, że gwiazda hitowej produkcji Andrzeja Wajdy "Pan Tadeusz" przyszła na świat w Meksyku w miejscowości Tampico i tam wychowywała się przez pierwsze lata życia.

Popularna aktorka na co dzień mieszka w Stanach i to właśnie tam chce kontynuować swoją aktorską karierę. Alicja Bachleda-Curuś odnosi sukcesy zawodowe, jednak jej życie prywatne nie zawsze było usłane różami. Jej dotychczasowe związki kończyły się rozstaniem. Aktorka rozstała się z ojcem swojego dziecka Colinem Farrellem i nie znalazła również szczęścia u boku gracza NBA Marcina Gortata.

Kate Middleton. Poród Meghan.William i Kate skomentowali poród Meghan. Nie obyło się bez złośliwościCzytaj dalej

Alicja Bachleda-Curuś jest zodiakalnym bykiem. Jej horoskop jest mało optymistyczny

Alicja Bachleda Curuś jest zodiakalnym bykiem. Horoskop miesięczny dla tego znaku zodiaku nie brzmi jednak optymistycznie. Gwiazdy mówią, że w życiu aktorki mogą nastąpić dramatyczne zmiany i w nadchodzącym miesiącu doświadczy wielu nieoczekiwanych trudności.

Horoskop miłosny dla byka nie brzmi dobrze. Wygląda na to, że pora zakończyć obecnie trwający związek. W przepowiedniach można przeczytać, że byki nie znajdą szczęścia u boku obecnych partnerów i dojdzie do rozstania. Sprawy zawodowe również nie będą układały się najlepiej. Pojawią się problemy finansowe, a wraz z nimi konieczność przyjmowania dodatkowych zleceń lub robienia nadgodzin.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

jarosław kaczyńskiNajlepsze memy z Jarosławem Kaczyńskim. Przy ósmym popłakaliśmy się ze śmiechuCzytaj dalej

"Zapomnij wreszcie o osobie, która cię kiedyś zraniła" - horoskop dla Alicji Bachledy-Curuś na maj

Horoskop na maj nie brzmi dobrze biorąc pod uwagę, że Alicja Bachleda-Curuś zaczęła spotykać się z nowym partnerem. Od dłuższego czasu media spekulują, że aktorka związała się z synem Jana Kulczyka. Wiele osób życzyło jej, aby w końcu znalazła szczęście i upragnioną stabilizację u boku ukochanego mężczyzny.

Jeśli wierzyć horoskopowi, kolejny związek aktorki również może nie mieć szczęśliwego zakończenia. Jedyną radą na najbliższy czas jest zapomnienie o osobie, która kiedyś zraniła oraz skupienie się na pozytywnych stronach życia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

rodzina królewskaKrólewskie porody odbywają się według ścisłych zasad. Wiedzieliście o wszystkich?Czytaj dalej

źródło: Party

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News