Alicja Bachleda-Curuś zagrała nago w serialu
instagram/alicjabc/
Weronika Wasiak - 25 Maja 2019

Bachleda-Curuś wystąpiła w serialu bez ubrań. Gorące zdjęcia rozgrzeją was do czerwoności (FOTO)

Alicja Bachleda-Curuś zdecydowała się na niezwykle odważny krok, który zapewne wprowadziłby wiele aktorów i aktorek w zakłopotanie. 36-latka pokazała jednak, że nie wstydzi się nagości - wystąpiła w serialu zupełnie bez ubrań. Zrobiło się naprawdę gorąco.

Alicja Bachleda-Curuś zaskoczyła wszystkich, gdy zaprezentowała się w rozebranej odsłonie. Aktorka chcąc wspinać się na wyżyny swojej aktorskich możliwości, przełamuje własne lęki i granice. Gwiazda była zdeterminowana, aby zwrócić na siebie uwagę reżyserów.

W końcu aktorka może pochwalić się dużym sukcesem, bowiem dostała jedną z głównych ról, która wymaga od niej wiele poświęcenia. Już pierwsze sceny pokazują, że artystka nie cofnie się przed niczym, aby zadowolić widzów.

Alicja Bachleda-Curuś pnie się po szczeblach kariery

36-latka niejednokrotnie przyznała, że chciałaby zrobić wielką karierę w Hollywood. Alicja Bachleda-Curuś nie rzuca słów na wiatr i szybko zabrała się do pracy. Jakiś czas temu zagrała w filmie "The Girl is in Trouble", który cieszył się ogromnym uznaniem. Aktorka nie zwalnia tempa i nadal stara się o angaż w kolejnych produkcjach. Staranie w końcu się opłaciły, a gwiazda zagrała jedną z głównych ról w najnowszym serialu "Edge".

Agnieszka Chylińska samobójstwoWstrząsające przeżycia Chylińskiej. Była o krok od samobójstwa, uratowało ją jednoCzytaj dalej

Całkowicie naga Alicja gwiazdą odcinka

Już w pierwszym odcinku serialu, widzowie mieli okazję zobaczyć szokujący widok. Zazwyczaj skromna Alicja Bachleda-Curuś została przez producentów rzucona na głęboką wodę, a jej zadaniem było odegranie sceny prawie zupełnie nago.

Artystka miała na sobie jedynie pas cnoty, ale był na tyle skromny, że niewiele zasłaniał. W kilku scenach Polka zakrywa się jedynie własnymi rękami, które zasłaniają biust. W oczy rzuca się gibkie, bardzo szczupłe ciało, które z pewnością przykuło uwagę męskiej części widowni, a wielu mężczyzn byli rozgrzani do czerwoności od patrzenia na tak ponętną artystkę.

36-latka swego czasu wspominała, że rozbieranie się przed kamerami stanowi dla niej ogromną barierę, której nie jest wstanie przeskoczyć. Najwyraźniej chęć zdobycia sławy w Hollywood jest dla niej silna, że przezwyciężyła własne słabości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

EmeryturaEmerytury gwiazd. Ile dostają największe gwiazdy polskiej estrady? [RANKING]Czytaj dalej

Serial "Edge" dopiero co się rozpoczął, a już wywołał wśród widzów ogromne emocje, co szczególnie mogło się podobać męskiej części. Nie wykluczone, że produkcja nie ma zamiaru poprzestawać na tej jednej scenie i przygotowała jeszcze więcej smaczków, być może o wiele bardziej pikantnych. Nie wiadomo jednak, do jakich scen jest wstanie posunąć się Alicja Bachleda-Curuś i gdzie wyznaczyła swoją granicę.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

Kadry z serialu "Edge"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szok i niedowierzanie! Agata Duda zostanie niedługo BABCIĄ? Jej komentarz mówi wszystko
  2. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Polacy już przez to cierpią. Przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach
  4. Lewandowska ukrywała to pod ubraniami. W końcu się wydało
  5. Niesamowite! Świat według Kiepskich mógł wyglądać zupełnie inaczej
  6. Grozi nam nie tylko powódź. W mediach się o tym nie mówi

Gwiezdne Wojny20 wpadek i ciekawostek z "Gwiezdnych wojen". To cud, że ten film w ogóle powstał!Czytaj dalej

Źródło: Telemagazyn

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News