Alicja Bachleda-Curuś zaczynała grą w polskich serialach. Wszyscy zapamiętali ją z udziału w serialu TVP „Na dobre i na złe”. Swoją popularność jednak zdobyła rozpoczynając karierę za oceanem. Burzliwy związek i spektakularne rozstanie z Colinem Farrellem sprawiły, że nie znika z nagłówków gazet. Teraz, pokazała zdjęcie bez makijażu. A wielu z fanów pyta, czy to na pewno ona.

Alicja Bachleda-Curuś postanowiła zrobić karierę w Hollywood. Zamieszkała w Los Angeles i tam wychowuje swojego syna Henryka. Po rozstaniu z Farrellem, wielu uważało, że wróci do Polski. Ona jednak, dzieli swoje życie między ojczyznę i USA. Teraz oddała głos w wyborach w Stanach Zjednoczonych i uwieczniła moment zdjęciem. Na nim, nie ma nawet grama makijażu. Jak wygląda gwiazda w wersji saute?

Alicja Bachleda-Curuś bez makijażu. Co się stało z byłą gwiazdą „Na dobre i na złe”

Alicja udostępniła zdjęcie bez makijażu. Fani, nigdy jej nie widzieli w takiej wersji i okazuje się, że wielu z nich… zachwyca się urodą aktorki.

– Ona tak delikatna jak płatek kwiatu, piękna i zmysłowa jak para róż zasadzona – napisał jeden z internautów.

– Ale ładna – pojawia się dalej.

– Piękna i naturalna – komplementują internauci.

– Zjawiskowa – czytamy pod zdjęciem.

Okazuje się, że Bachleda-Curuś jest równie piękna w makijażu, jak i bez niego. Urocza aktorka chętnie opowiada fanom o swoim prywatnym życiu. Wszak, prowadzi życie sławy Hollywood.

Kariera w Polsce, kariera w Hollywood

Niedawno pojawiły się informacje, sugerujące, że Bachleda-Curuś zagra w hicie TVN „Pod powierzchnią”. Ona jednak, z przyczyn osobistych, musiała odmówić producentom hitu. Okazuje się, że aktorka może przebierać w rolach, jednak najważniejszy jest dla niej syn Henryk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Martyna Wojciechowska i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, ile czasu się maluje!

Wystąpiła w głośnym „Ondine” u boku Farrella. To właśnie na planie filmowym poznała aktora. Obije mieli natychmiast się w sobie nawzajem zakochać. Burzliwy związek pary, odbijał się szerokim echem w mediach. Gdy potwierdzono rozstanie, Alicja nie mogła się pozbierać po stracie. Pomimo zawirowań amerykański aktor dba o relację z synem, często go odwiedza i stara się spędzać z nim czas.

Alicja Bachleda-Curuś
Instagram/Alicja Bachleda-Curuś

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Życie Angeliny Jolie wisi na włosku. Wstrząsające zdjęcia
  2. Polska gwiazda jest w 7 miesiącu ciąży. Urodzi w więzieniu?!
  3. Gwiazda DDTVN zlinczowana przez internautów! „Nie zadbałaś o dziecko! Jak można zostawić noworodka?”
  4. Znaki zodiaku, które są cudownymi partnerkami
  5. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy

Znani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]