Alicja Bachleda Curuś potwierdziła dobrą nowinę. Dołączamy się do gratulacji

Alicja Bachleda Curuś potwierdziła dobrą nowinę. Dołączamy się do gratulacji Źródło: YouTube Galeria Kazimierz

Alicja Bachleda Curuś właśnie podzieliła się dobrą nowiną z całym światem. Nie pozostaje nic innego, jak tylko podziękować polskiej aktorce i życzyć jej szczęścia. Być może tym razem naprawdę jej się uda. Fani gwiazdy trzymają za nią kciuki i zostawiają ciepłe komentarze na jej profilu.

Alicja Bachleda Curuś przechodziła w życiu chwile euforii oraz wielkie dramaty. Tym razem polska aktorka ma jednak ogromny powód do radości. Kobieta sama przekazała mediom dobrą nowinę. Nie zostaje więc nam nic innego, jak pogratulować gwieździe i życzyć jej szczęścia. Może tym razem los będzie dla niej łaskawszy.

Powiedzieć, że Alicja Bachleda Curuś miała skomplikowane życie uczuciowe, to jak powiedzieć, że Colin Farrell okazjonalnie lubił wypić kieliszek wina do obiadu. Jej związki najczęściej kończyły się dramatycznymi rozstaniami, które rozchodziły się głośnym echem całym kraju. Nie dość, że Alicja Bachleda Curuś sama jest osobą publiczną, to jej partnerzy również często byli bardzo popularnymi postaciami. Colin Farrell i Marcin Gortat są najlepszymi przykładami. Jeden jest aktorem o międzynarodowej sławie, drugi przez wiele lat grał w najlepszej koszykarskiej lidze świata - NBA. Teraz jednak aktorka podzieliła się dobrą nowiną. Czekają ją wielkie zmiany.

Alicja Bachleda Curuś wreszcie w udanym związku?

Gdy Alicja Bachleda Curuś związała się Colinem Farrellem, cały świat mówił o tej parze. Nic dziwnego. Irlandzki aktor już wtedy był jedną z największych gwiazd kina, zaliczając występy w największych produkcjach. Niestety artysta przechodził wtedy trudny okres. Więcej czasu spędzał na odwykach niż z rodziną. Problem uzależnienia od alkoholu i narkotyków dostrzegła nie tylko Alicja, ale również producenci filmowi. Chociaż Farrell miał wspólne dzieci z polską aktorką, para zdecydowała się rozstać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeszcze nie tak dawno media nie kryły zdziwienia po tym, jak Alicja Bachleda Curuś związała się z Marcinem Gortatem. Wydawało się, że jedyny Polak, grający w NBA i aktorka pochodzą ze środowisk tak różnych, że trudno będzie im zbudować trwałą relację. Przez jakiś czas próbowali, ale związek nie przetrwał próby czasu. Oboje rozstali się ponoć w dobrej atmosferze.

Dzisiaj grzeje: 1.  Wzruszający apel ws. pogrzebu Pawła Królikowskiego. Przekazała go serialowa Lucy z "Rancza"
 
2. Podczas badania USG lekarz zaniemówił. Po chwili kobieta zalała się łzami

Alicja Bachleda Curuś nadal jednak chce być szczęśliwa i wygląda na to, że w końcu jej się udało. Niedawno pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym podczas prezentacji nowej kolekcji W. Kruk. Nie wiemy, kim jest partner aktorki, ona sama także niekoniecznie chce się nim dzielić z mediami. Możemy jedynie życzyć jej szczęścia i liczyć na to, że tym razem zwiążę się na długo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Twoim domu panoszą się roztocza? Warto wiedzieć co zrobić, aby znacząco zmniejszyć ich liczebność
  2. Wspaniałe wyniki Kamila Stocha w Lahti. Polak faworytem konkursu
  3. Paweł Królikowski zdążył w ostatniej chwili. Wszystko wydarzyło się niedługo przed śmiercią
  4. Niespodziewany widok na grobie Danuty Szaflarskiej. Zdjęcia mówią same za siebie
  5. Do końca trzymali kciuki, ale diagnoza okazała się fatalna. Napłynęły smutne wiadomości ze wschodniej Polski, nie żyje Hubert
  6. Przed snem włóż czosnek pod poduszkę. Efekty powalają

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News