Alicja Bachleda-Curuś wymownie żegna Woźniaka-Staraka. Byli parą przez kilka lat

Alicja Bachleda-Curuś wymownie żegna Woźniaka-Staraka. Byli parą przez kilka lat Źródło: Screen/ Instagram/ @alicjabc

Alicja Bachleda-Curuś pożegnała za pośrednictwem mediów społecznościowych tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Milioner był dawniej jej partnerem. Wzruszający post aktorki pojawił się na Instagramie.

Alicja Bachleda-Curuś umieściła na swoim profilu na Instagramie post, który jest jej pożegnaniem zmarłego tragicznie Piotra Woźniaka-Staraka. Gwiazda była kilkanaście lat temu partnerką słynnego producenta filmowego. Mówi się, że to dzięki tej znajomości miliarder zainteresował się branżą filmową.

Alicja Bachleda-Curuś żegna Woźniaka-Staraka. Wzruszający post

Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno. Wypadł z motorówki podczas nieudanego manewru zakręcania. Szukano go kilka dni, a w czwartek media obiegła smutna wiadomość, że odnaleziono jego ciało. Informacja wstrząsnęła całą Polską, a zmarłego żegnają i wspominają wszyscy jego przyjaciele - celebryci, aktorzy, ludzie z branży filmowej, muzycy.

Z Woźniakiem-Starakiem przed laty związana była Alicja Bachleda-Curuś. Para spotykała się w latach 2003-2005. Zamieszkała nawet wspólnie w Nowym Jorku, gdzie aktorka uczyła się fachu w szkole Lee Strasberga, lecz w pewnym momencie kariery postanowiła przeprowadzić się do Los Angeles, by być bliżej Hollywood. Związek na odległość nie przetrwał, ale oboje pozostali w bardzo dobrych relacjach. Nie dziwi więc poruszające pożegnanie, jakie opublikowała w mediach społecznościowych.

Poruszające słowa. "Są dwie drogi, aby przeżyć życie"

Alicja Bachleda-Curuś zamieściła na swoim profilu na Instagramie czarno-białe zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka. Do fotografii dodała poruszający cytat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko - napisała aktorka.

- Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece - dodała.

W komentarzach pod postem zmarłego żegnają internauci. 

- Żal z bliska musi być ogromny, bo z daleka również smutno i tak przykro za tych, co zostali - napisał jeden z obserwujących aktorkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Wstępne oględziny zwłok miały wykazać, że Starak zmarł inaczej niż przez utonięcie
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

- Tragedią jest odejść w tak młodym wieku, mając wiele jeszcze marzeń i wyzwań do spełnienia - dodaje inna użytkowniczka Instagrama.

- Życie bywa czasem przeraźliwie okrutne - czytamy w kolejnym komentarzu.

 

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. Zamontował kamery przez podejrzane zachowanie żony. Obejrzał nagranie i natychmiast wezwał policję
  4. Podczas swojego wesela Sylwia poszła zmienić sukienkę. Otworzyła drzwi pokoju i odkryła sekret męża, który zakończył jej małżeństwo
  5. Gwałcił swoją 4-tygodniową córeczkę, połamał jej 45 kości. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  6. Rodzice poszli zidentyfikować ciało syna. Zobaczyli, jak wyglądały jego zwłoki i dotarła do nich straszna prawda

Źródło: Plejada

Następny artykuł