Alicja Bachleda-Curuś pożegnała Piotra Staraka. Łzy same cisną się do oczu

Alicja Bachleda-Curuś pożegnała Piotra Staraka. Łzy same cisną się do oczu Źródło: Instagram/Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś przyłączyła się do celebrytów, którzy pożegnali tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Aktorka jest byłą partnerką producenta filmowego. To, co napisała celebrytka sprawia, że łzy same cisną się do oczu.

Alicja Bachleda-Curuś we wzruszający sposób pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka. Jest kolejną celebrytką, która podjęła ten temat i opublikowała swoją refleksję dotyczącą tej tragedii i znajomości z producentem filmowym. Ma na to wpływ również przeszłość, ponieważ aktorka i gwiazdor byli kiedyś parą. 

Alicja Bachleda-Curuś łączy się w bólu z rodziną Piotra Woźniaka-Staraka

Alicja Bachleda-Curuś opublikowała na swoim oficjalny profilu na Instagramie piękne pożegnanie skierowane do tragicznie zmarłego producenta. Wczoraj zakończyła się akcja poszukiwawcza gwiazdora, który zaginął po wypadku motorówki, do jakiego doszło na jeziorze Kisajno. Spełnił się najczarniejszy scenariusz.

Całe polskie celebryckie i artystyczne środowisko wspomina producenta filmowego i łączy się w bólu z rodziną ofiary. Aktorka również zdecydowała się na ten krok, który wydaje się być naturalny, ponieważ kiedyś łączyła ją z Piotrem Woźniakiem-Starakiem relacja romantyczna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Piękne pożegnanie 

Para zaczęła się ze sobą spotykać w 2002 roku. Gdy aktorka wyjechała do Stanów, żeby studiować na słynnej nowojorskiej uczelni Lee Strasberga, Piotr Woźniak-Starak także postanowił się tam przenieść. Związek nie przetrwał jednak próby czasu i para ostatnie rozstała się dwa lata później. 

Teraz w obliczu smutnych wiadomości, jakie obiegły całą Polskę w związku z zakończeniem poszukiwań aktorka postanowiła odnieść się jakoś do tego wielkiego dramatu. Gdy czyta się jej post, który umieściła na Instagramie, łzy same cisną się do oczu. Wpis nie jest długi, ale w piękny sposób przekazuje to, co najważniejsze. Alicja Bachleda-Curuś zdecydowała się również umieścić w swoich mediach społecznościowych zdjęcie swojego byłego chłopaka z okresu, w którym się spotykali. 

- Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.” Piotruś, niech Bóg ma Cię w swojej opiece - napisała aktorka.

Dzisiaj grzeje: 1. Była dziewczyna Woźniaka-Staraka zabrała głos. Szczere do bólu słowa
2.List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

Użyła cytatu z Alberta Einsteina, który wydaje się być idealnym komentarzem do tego, jakim człowiekiem był zmarły producent. Gwiazdor żył pełnią życia i nie bał się ryzyka zarówno w swoim życiu zawodowym, jak i prywatnym. 

Źródło: Instagram/Alicja Bachleda-Curuś

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej przerażający horror wszech czasów. Widzowie po obejrzeniu go chodzą spać przy zaplanowym świetle
  2. Mieszkańcu wsi Fuleda w szczerych słowach o Piotrze Woźniaku-Staraku. Zdradzili dokładnie, jaki był, gdy myślał, że nikt nie patrzy
  3. Przyszła mama poszła do lekarza dopiero w 41 tyg. ciąży. Lekarze zobaczyli jej USG i nie wierzyli własnym oczom
  4. 93-letnia panna młoda Sylwia postanowiła zaimponować młodszemu narzeczonemu. Pokazała 4 zniewalające kreacje ślubne
  5. Mateusz kupił w Biedronce popularne słodycze. Babcia skosztowała i wszczęła alarm, a on prawie zwymiotował na ten widok

Źródło: Instagram/Alicja Bachleda-Curuś

Następny artykuł