Najnowszy partner Bachledy-Curuś bije na głowy wszystkich dotychczasowych mężczyzn gwiazdy. Wkrótce przedstawi go rodzicom

Najnowszy partner Bachledy-Curuś bije na głowy wszystkich dotychczasowych mężczyzn gwiazdy. Wkrótce przedstawi go rodzicom Źródło: instagram.com/alicjabc

Alicja Bachleda-Curuś może zapomnieć o swoich nieudanych związkach. Gwiazda, która do tej pory nie mogła liczyć na szczęście w miłości, od pewnego czasu pokazuje się z nowym narzeczonym. Z racji świąt Bożego Narodzenia artystka pokaże swojego ukochanego rodzicom, co zostało potwierdzone przez otoczenie byłej żony Colina Farrella. Wszystko wskazuje na to, że aktorka w końcu znalazła prawdziwe uczucie.

Alicja Bachleda-Curuś jest osobą, której związki zazwyczaj kończyły się w dość przykrych okolicznościach. Małżeństwo z Colinem Farrellem czy związek z Marcinem Gortatem kończyły się nieudanie. Teraz gwiazda Hollywood pojawia się z zupełnie innym narzeczonym i wiele wskazuje na to, że ta relacja ma potencjał na przyszłość. Artystka zdecydowała się na pierwszy poważniejszy krok w związku, a więc przedstawienie ukochanego swoim rodzicom.

Alicja-Bachleda Curuś spędzi święta w Polsce. Będzie jej towarzyszył narzeczony

Informację o wizycie aktorki w rodzinnych stronach potwierdziła matka aktorki, która już teraz szykuje święta dla swojej córki i jej ukochanego, który ma pojawić się na uroczystości Bożego Narodzenia. Będzie to pierwszy raz, kiedy mama i tata Alicji Bachledy-Curuś będą mieli okazję poznać nową miłość swojej córki.

- Alicja zawsze spędza Boże Narodzenie w domu - mówi mama aktorki w rozmowie z mediami.

To poważna decyzja, zważając na ilość nieudanych związków aktorki. Wszystko wskazuje jednak na to, że tym razem Alicja Bachleda-Curuś bardzo wierzy w dobrze rozwijającą się relację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przyjaciółka zdradza szczegóły związku

Wieści o tym, że związek aktorki jest bardzo udany, znalazły potwierdzenia w słowach jednej z przyjaciółek Bachledy-Curuś. Okazuje się, że artystka przejawia wielkie zauroczenie i wprost nie może przestać rozmawiać o swoim nowym chłopaku.

- Przez cały czas dzwonili do siebie. Alicja opowiadała nowej sympatii o rodzinnym mieście, wysyłała zdjęcia. Jego zachwyt górami sprawił, że zdecydowała się osobiście mu je pokazać - zdradza przyjaciółki artystki.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyciekły intymne informacje o Michale Szpaku. Fani już nigdy nie spojrzą na piosenkarza tak samo
2. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

Jak na razie gwiazda nie zdecydowała się na rozmowę z mediami o swoim partnerze, ale możliwe, że za jakiś czas zdradzi trochę więcej szczegółów na temat swojego życia osobistego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Polacy nie mają pojęcia, po co jest dziura w zatyczce od długopisu. Prawdziwy powód może uratować Ci życie!
  4. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak
  5. Pogrzeb rodzin ze Szczyrku. Przed kościołem wydarzyły się najbardziej poruszające sceny

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News