Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie swojego syna z jego ojcem. Wyglądają tak, że niejedna kobieta straci głowę

Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie swojego syna z jego ojcem. Wyglądają tak, że niejedna kobieta straci głowę Źródło: .

Alicja Bachleda-Curuś pokazała w końcu swojego syna oraz byłego partnera z okazji 10-tych urodzin chłopca. Uchyliła rąbka wielkiej, rodzinnej tajemnicy - aktorka bardzo uważa, aby przedwcześnie nie publikować twarzy syna mediom.

Alicja Bachleda-Curuś zazdrośnie strzeże prywatności swojego młodego syna, Henry'ego Tadeusza. Aktorka wie, że przedwczesna sława może zmącić mu w głowie, więc robi wszystko, co w jej mocy, aby do sieci nie trafiały żadne jego zdjęcia z odsłoniętą twarzą. Nawet dzieląc się z fanami rodzinnymi fotografiami, pilnuje, aby chłopiec spoglądał w bok.

Ostatnio jednak uchyliła trochę rąbka tajemnicy i ci, którzy śledzą jej konto na Instagramie, mieli okazję zobaczyć zdjęcie z urodzinowego przyjęcia, jakie mu zorganizowała. Był na nim obecny również były partner aktorki, popularny aktor Hollywood, Colin Farrell.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell niestety nie okazali się dobraną parą

Media oszalały, gdy na jaw wyszła relacja, która połączyła polską aktorkę z Colinem Farrellem. Poznali się na planie filmu "Ondine" w 2008 roku i szybko zdecydowali, że to, co ich połączyło, zasługuje na trwały związek. Jego owocem jest Henry Tadeusz Farrell, który przyszedł na świat w 2009 roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu i zaledwie dwa lata później polska aktorka ogłosiła, że zapadła decyzja o rozstaniu z Farrellem. Chociaż dziecko zostało pod jej opieką, Colin Farrell jest bardzo zaangażowany w jego wychowanie i dba o to, żeby spędzać z synem odpowiednio dużo czasu.

Henry Tadeusz urodziny obchodził między innymi z ojcem

Dziesiąte urodziny syna Alicja Bachleda-Curuś postanowiła obejść w stylu "Ojca Chrzestnego". Na zdjęciu, które opublikowała na swoim koncie na Instagramie, widać suto zastawiony stół, przy którym siedzi mnóstwo gości, w tym ojciec chłopca, Colin Farrell. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata

2. Wybiegły na nich dwa duże psy. Zaciągnęły ich w krzaki, gdzie czekał na nich koszmarny widok, zostało im niewiele czasu

Henry Tadeusz zasiada przy honorowym miejscu i z apetytem zajada włoską pizzę. Jak widać aktorka postawiła na naturalność - ze wszystkich sił stara się dać swojemu synowi normalne dzieciństwo, które nie byłoby naznaczone sławą jego rodziców. Wnioskując ze zdjęcia, które pojawiło się w sieci, idzie jej to nie najgorzej. Co więcej, ojciec z synem są tak do siebie podobni, że niejedna fanka może być w szoku. Z pewnością aktor ma sporo wiernych wielbicielek, ale także jego pociecha wyrasta na bardzo przystojnego młodzieńca. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 14. emerytura nie dla każdego. TYSIĄCE emerytów odciętych od pieniędzy
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. 3 znaki zodiaku, które najpiękniej się starzeją. Czas gra tylko na ich korzyść
  5. Juror "Tańca z gwiazdami" ledwo zakończył wieloletni związek, a już ma nową, dużo młodszą partnerkę. "Nie bała się jego choroby"

źródło: pomponik

Następny artykuł