Sytuacja zmusiła ją do konkretnych akcji. Alicja Bachleda-Curuś zadecydowała w sprawie syna

Sytuacja zmusiła ją do konkretnych akcji. Alicja Bachleda-Curuś zadecydowała w sprawie syna Źródło: instagram / alicjabc

Alicja Bachleda-Curuś jest aktorką, która pragnęła wykorzystać swoją szansę i spróbować sił za oceanem. Dzięki wyjazdowi do Stanów aktorka poznała ojca swojego syna, który stał się oczkiem w głowie młodej mamy. Ostatnio musiała podjąć ważną decyzję związana z przyszłością pociechy.

Alicja Bachleda-Curuś jako góralka posiada naprawdę mocny charakter, choć jej filigranowa budowa ciała może sugerować co innego. W ostatnim czasie aktorka musiała podjąć bardzo ważną decyzję związaną ze swoim jedynym synem.

Potrzebne było zasięgnięcie rady

Alicja Bachleda-Curuś dzieli życie na dwa światy: jeden w Polsce, a drugi w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam mieszka na stałe i stara się by mały Henry Tadeusz pomimo, iż rodzice nie są razem, miał szczęśliwe dzieciństwo. Colin Farell, będący ojcem dziecka góralki, poznał ją podczas wspólnej pracy nad filmem, jednak ich związek nie wytrzymał próby czasu oraz ognistego temperamentu aktora. Pomimo różnic jakie ich dzielą starają się jednak, aby owoc ich miłości nie odczuwał braku któregokolwiek z nich i jako patchworkowa rodzina świetnie organizują czas.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Czas na bycie zwykłym dzieckiem

Alicja Bachleda-Curuś dba, aby syn miał czas na bycie zwykłym dzieckiem, gdyż wie jakie to ważne w rozwoju młodego człowieka. Edukacja syna jest dla aktorki bardzo ważna i ostatnio w związku z jego pasjami musiała poważnie zastanowić się nad tym jak dalej pokierować jego ścieżką. Wspólnie z Colinem przeprowadzili poważną rozmowę rozważając wszystkie za i przeciw, jednak najważniejsze dla góralki było zasięgnięcie rady u matki, która kiedyś musiała podjąć bardzo podobną decyzję.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje kolejna osoba zakażona koronawirusem w naszym kraju
2. Wiadomo, ile osób w Polsce naprawdę może mieć koronawirusa. Ekspert podał liczby

Zawód, który niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw

Zarówno Alicja Bachleda-Curuś jak i Colin Farell, wiedzą, że aktorstwo to zawód obarczony dużą dozą ryzyka. Nie tylko ze względu na możliwe pokusy płynące z każdej strony, ale także niepewność zatrudnienia napawa niepokojem. Henry obecnie interesuje się właśnie sztuką aktorstwa. Mama Alicji zapytana przez córkę o radę powiedziała, że ona jako dziecko również posyłana była przez nią na zajęcia takie jak taniec czy śpiew i nie uważa, aby jej to zaszkodziło. W związku z tym młoda mama podjęła decyzję o zapisaniu pociechy do aktorskiej szkoły dla dzieci w Los Angeles, gdzie szkrab będzie mógł rozwijać swój ewentualny talent.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Z ostatniej chwili: piłkarz reprezentacji Polski chory na koronawirusa
  3. Bardzo ważny apel polskich aptek. Dotyczy nas wszystkich
  4. Mateusz Morawiecki zabrał głos. Zapadła kluczowa decyzja dla wielu Polaków
  5. Blamaż urzędników, są zdjęcia. Pokazano, jak naprawdę "walczą" z wirusem
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

 

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News