Zjawiskowo piękna Alicja Bachleda-Curuś pokazała nieznane zdjęcie z dzieciństwa. Fani jednoznacznie stwierdzili, do kogo była podobna

Zjawiskowo piękna Alicja Bachleda-Curuś pokazała nieznane zdjęcie z dzieciństwa. Fani jednoznacznie stwierdzili, do kogo była podobna Źródło: instagram.com/alicjabc

Alicja Bachleda-Curuś dała fanom powód do zachwytu. Na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych udostępniła niepublikowane dotąd, przeurocze zdjęcie z dzieciństwa. Internauci od razu zauważyli, do kogo była podobna.

Alicja Bachleda-Curuś za młodu bardzo chętnie brała udział i spełniała się w zajęciach artystycznych. Teraz pokazała swoje zdjęcie właśnie w takich okolicznościach, a w komentarzach jej fani jednoznacznie stwierdzili, kogo wtedy przypominała.

Alicja Bachleda-Curuś opublikowała nieznane dotąd zdjęcie. Internauci oszaleli

Polska aktorka już od lat jest jedną z najbardziej tajemniczych gwiazd w show-biznesie. Nigdy nie zdradzała zbyt wiele szczegółów ze swojego prywatnego życia, nawet wtedy, gdy spotykała się z Marcinem Gortatem czy z Colinem Farrellem. Mamie 10-letniego Henry'ego Tadeusza daleko również do ciągłego pokazywania swojego dziecka w mediach.

Na próżno szukać zdjęcia jej syna w całej okazałości. Jeśli już udostępnia jego wizerunek, to nie pokazuje twarzy. Jedynie paparazzi i osoby, które zdążyły zobaczyć jeszcze przed cenzurą zdjęcia zrobione z ukrycia, wiedzą jak wygląda jej syn. Alicja Bachleda-Curuś dodała jednak na swojego Instagrama fotografię, dzięki której możemy przypuszczać, jak wygląda 10-latek.

"Ty i Henry wyglądacie jak bliźniaki!"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polska celebrytka opublikowała zdjęcie z dzieciństwa, na którym pozuje w stroju baletnicy. Szkoda jedynie, że nie zdradziła ile miała wtedy lat. Fani dopytywali się o wiek, ale nie otrzymali odpowiedzi. Zdjęcie zostało wykonane tuż po szkolnym przedstawieniu. Alicja Bachleda-Curuś jest ubrana w jasnoniebieski strój do baletu i pointy. Jedna z kobiet napisała komentarz, że wygląda identycznie jak mały Henry. Można domyślać się, że syn odziedziczył w całości urodę po mamie i z pewnością jest jej kopią.

Dzisiaj grzeje: 1. Najważniejszy mężczyzna w życiu Beaty Tyszkiewicz! Rzadko pokazują się razem, ale te zdjęcia rozczulą was do łez
2. Dramatyczne wieści z polskiej miejscowości. Gwałtowny wiatr, zerwane dachy, powalone drzewa

- Cudowne dziecko - skomentował Sławek Uniatowski.

- Jaka śliczna -zachwycała się Asia Opozda.

- Normalnie zero zmiany, jak za młodu tak i teraz Pani wygląda - komplementował jeden z fanów.

- Ty i Henry wyglądacie jak bliźniaki! - zachwycała się instagramowiczka.

Fot. instagram.com/alicjabc/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za mieszkanie w spadku sporo ZAPŁACISZ. O uldze możesz zapomnieć
  2. Pierwszy dzień kadencji Sejmu dobiega końca a już zrobiono zdjęcie, o którym będziemy mówić przez 4 lata
  3. Jerzy Rutkowski nie żyje. W noc przed śmiercią wywoływał jedno imię
  4. Doniesienia są straszne, Kasia Figura przeżyła horror na żywo. Mąż miał bić ją po głowię, kopać i pluć na twarz
  5. Najbardziej zagadkowa tragedia w Polsce od lat. Mama i tata nie żyją, informacje o nagraniach przerażają

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News