Alicja Bachleda Curuś nowy narzeczony
youtube.com/plejada
Mateusz Wysokiński - 9 Września 2019

Alicja Bachleda Curuś wychodzi za mąż. Wiemy, kim jest jej narzeczony

Alicja Bachleda Curuś znalazła w końcu szczęście w miłości? Aktorka, który przez długi czas miała problem ze znalezieniem właściwego mężczyzny, zaręczyła się. Już wiadomo, kim jest jej narzeczony.

Agnieszka Bachleda Curuś przez lata nie mogła się ustabilizować. Artystka, która z powodzeniem od wielu lat robi karierę w Hollywood, może pochwalić się całym portfolio nieudanych związków. Ostatnio aktorka została przyuważona w towarzystwie przystojnego bruneta. Okazuje się, że to jej nowy narzeczony. Czy tym razem Bachleda Curuś ułoży sobie życie u boku prawdziwej miłości?

Agnieszka Bachleda Curuś w poszukiwaniu miłości. Historia związków aktorki

Jednym z pierwszych, poważniejszych zauroczeń artystki, był zmarły Piotr Starak. Para przez swoje zainteresowania filmem miała się ku sobie, ale ich relacja przestała istnieć przez niecierpliwość zmarłego męża Agnieszki Szulim względem artystki. Jak sam Starak przyznawał po latach, nie potrafił prowadzić związku na odległość, a Bachleda Curuś koncentrowała się wtedy na robieniu kariery w Hollywood.

Kiedy aktorka zaistniała w Los Angeles, jej osobą zainteresował się irlandzki celebryta Colin Farrell. Aktor mający łatkę skandalisty i Playboya podbił serce Bachledy Curuś, a para doczekała się syna. Niestety charakter niepokornego Irlandczyka dał o sobie znać i ich małżeństwo rozpadło się.

Noworodek został z pitbullemRodzice zostawili noworodka z 80 kg pitbullem szkolonym do walk. Gdy spojrzeli na jego oczy, już wiedzieliCzytaj dalej

Ranę w sercu aktorki próbował uzupełnić również Marcin Gortat, do małżeństwa z którym było już ponoć o krok. Koszykarz dla swojej ukochanej przeniósł się z Waszyngtonu do Los Angeles, gdzie zamieszkał wraz z nią i jej synem. Niestety ta relacja nie okazała się trwała, a sama Bachleda Curuś zaczęła z dużą rezerwą mówić o kolejnych, potencjalnych związkach, zaznaczając jednak, że jeśli przyjdzie jej się jeszcze kiedyś zakochać, to będzie bardzo szczęśliwa.

- Mam Henia, nie czuję się sama. On sprawia, że czuję się spełniona i jako kobieta, i jako człowiek. Jeśli przyjdzie miłość, będzie cudnie - mówiła mediom aktorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Adopcja psaAdoptuje ze schroniska wyłącznie stare i schorowane psy. Jak zobaczycie jego dom, będziecie zdumieni, 15 powalających zdjęćCzytaj dalej

Czy tajemniczy Amerykanin spełni marzenia aktorki?

Na pogrzebie Piotra Staraka, gwiazda pojawiła się z tajemniczym i przystojnym mężczyzną pochodzącym ze Stanów Zjednoczonych. Ten mieszkaniec wzgórz Hollywood jest postacią dość anonimową, ale spodobał się aktorce na tyle, że zgodziła się być jego narzeczoną. Wszystko wskazuje na to, że w końcu jest naprawdę szczęśliwa i znalazła prawdziwą miłość.

Dzisiaj grzeje:

1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

- To są prywatne sprawy Alicji, proszę ją pytać - mówi mama gwiazdy"Dobremu Tygodniowi".

Na razie zarówno aktorka, jak i jej bliscy, są dalecy od komentowania tej relacji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów
  4. Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc
  5. Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko

PrzepowiednieNajsłynniejsze przepowiednie, które się spełniły. 7 pozycja wydarzyła się niedawnoCzytaj dalej

źródł: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News