Widziano ją z tajemniczym mężczyzną za rękę. Kim jest nowy partner Alicji Bachledy-Curuś

Widziano ją z tajemniczym mężczyzną za rękę. Kim jest nowy partner Alicji Bachledy-Curuś Źródło: Instagram/Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś pojawiły się ostatnio z tajemniczym mężczyzną. Media spekulują, że jest to nowy partner aktorki. Trwa również dyskusja dotyczące tego, kim jest ten przystojniak.

Alicja Bachleda-Curuś w ostatnim czasie nie miała szczęścia w miłości. Celebrytka rozstała się bowiem po długoletnim związku z koszykarzem, Marcinem Gortatem. Wygląda jednak na to, że aktorka znalazła sobie już nowego partnera. Widziano ją bowiem trzymającą się za rękę z tajemniczym mężczyzną. 

Alicja Bachleda-Curuś spaceruje z przystojnym brunetem 

Alicja Bachleda-Curuś ma za sobą szereg nieudanych związków. Relacja z ojcem jej dziecka, Colinem Farellem, zakończyła się w 2011 roku. Później celebrytka spotkała się z Marcinem Gortatem i  wydawało się, że być może to jest ten jedyny. 

Wszyscy byli bardzo zaskoczeni, kiedy para ogłosiła swoje rozstanie. Wygląda jednak na to, że aktorka szybko znalazła pocieszenie w ramionach innego. Celebrytka w ostatnim czasie była widywana w towarzystwie przystojnego bruneta. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nowy chłopak Bachledy-Curuś 

Alicja Bachleda-Curuś pojawiła się bowiem na mszy żałobnej związanej ze śmiercią Piotra Woźniak-Staraka, trzymając za rękę pewnego przystojniaka. Nieznana jest jeszcze tożsamości tego mężczyzny. Według mediów nowy wybranek aktorki jest Amerykaninem. Para widywana była podczas wspólnych kolacji w Los Angeles. 

Nowy chłopak gwiazdy ma podobno wspaniały kontakt z jej synem, Henrym Tadeuszem Farellem. Cała trójka spędza ze sobą dużo czasu, co może świadczyć o poważnej zażyłości między partnerami i planowaniem wspólnej przyszłości. 

Doniesienia tej jednak nie zostały póki co w żaden sposób potwierdzone. Być może polska aktorka chce chronić prywatność swojego wybranka i celowo nie afiszuje się ze swoim związkiem. Media zwróciły również uwagę na to, że Alicja Bachleda-Curuś w ostatnim czasie nosi na serdecznym palcu prawej dłoni, imponujący pierścionek. Dla części osób jest to sygnał, że para zamierza niedługo stanąć na ślubnym kobiercu.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Matka celebrytki, która nieustannie jest wypytywana przez prasę o życie prywatne córki, odpowiada, że nie zamierza zabierać głosu na ten temat, gdyż jest to prywatna sprawa Alicji i do to niej powinny być kierowane wszelkie pytania. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. De Niro otwiera hotel w Warszawie. Wiadomo już gdzie i kiedy
  2.  Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

Źródło: Wirtualna Polska

 

Następny artykuł