Alicja Bachleda-Curuś zawstydziła samą Jaworowicz. Tak poplątała nogi, że wielu dostanie oczopląsu

Alicja Bachleda-Curuś zawstydziła samą Jaworowicz. Tak poplątała nogi, że wielu dostanie oczopląsu Źródło: Instagram/Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś nigdy nie chwaliła się w sieci swoimi umiejętnościami gimnastycznymi. Jak się jednak okazało, aktorka jest całkiem nieźle rozciągnięta, czego zapewne pozazdrościłaby jej sama Elżbieta Jaworowicz. Dziennikarka TVP, o której nogach mówi cała Polska, nigdy nie zaprezentowała się w takiej pozycji.

Alicja Bachleda-Curuś powinna dawać lekcję znanej dziennikarce? Właśnie opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pokazała, jak fantazyjnie potrafi spleść swoje nogi. Dwie kwestie wydają się najbardziej zastanawiające. Pierwsza - czy taka pozycja jest wygodna i druga - czy Elżbieta Jaworowicz  będzie zazdrościć aktorce, gdy to zobaczy?

Alicja Bachleda-Curuś zawstydziła Elżbietę Jaworowicz?

Kilka godzin temu na Instagramie aktorki pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Alicja Bachleda-Curuś pokazała się w pięknej sukience do kolan w kolorze granatowym, z czerwonym środkiem i naszytymi białymi gwiazdkami. Ci, którzy znają historię Stanów Zjednoczonych, zapewne od razu domyślili się, że inspiracją do opublikowania fotki był właśnie 4. lipca, czyli amerykański Dzień Niepodległości.

- Szczęśliwego 4. lipca !!! Trzęsienie ziemi rano, fajerwerki wieczorem, co za dzień !! - czytamy w poście aktorki, która od wielu lat mieszka w USA.

Nie to jednak przykuło największą uwagę obserwatorów. Pierwszą rzeczą, która od razu rzuca się w oczy, są nogi aktorki, które ta poplątała w naprawdę fantazyjny sposób. Zapewne niejedna osoba skojarzyła to z Elżbietą Jaworowicz, która wręcz ubóstwia "skręcone nogi" pochylone w bok. Takiej pozy dziennikarka jednak jeszcze nie opanowała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci komentują poplątane nogi aktorki 

Choć nogi Alicji Bachledy-Curuś przyjęły dość nietypową formę, fani aktorki i tak dostrzegli w nich piękno. Trudno się z tym nie zgodzić, bowiem oryginalna poza tylko podkreśliła ich długość i smukłość. Pozostałe wdzięki aktorki również nie umknęły uwadze obserwatorów:

- Wyglądasz oszałamiająco - czytamy w jednym komentarzu. 

- Te nogi - pisze internauta, dodając kilka emotikon w kształcie serca. 

- No i się poplątały... - zauważa kolejny obserwator. 

- Pani Alu, jest Pani przepiękną, niezwykle subtelną kobietą!! - dodała inna fanka.  

Instagram/Alicja Bachleda-Curuś

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat aktora ''M jak miłość''. Na własnej skórze przekonał się, czym jest skrajna BIEDA
  2. Piękna gwiazda ''Na Wspólnej'' zmagała się ze STRASZLIWĄ chorobą. Ukrywała to przed całym światem
  3. Opadną Wam szczęki. Dominika Gwit mocno schudła, wygląda jak petarda (Zdjęcia)
  4. Żona znalazła tajemny zeszyt męża. Gdy zobaczyła, co w nim zapisywał, była zdruzgotana
  5. Oburzony juror "Mam talent" przerwał występ 11-latce. Wszystkim aż odebrało mowę
  6. Praktycznie wszyscy piją ją codziennie. O 90% zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór
     

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News