Dramat Alicji Bachledy-Curuś. Przyjaciele aktorki ujawniają, że jest z nią źle

Dramat Alicji Bachledy-Curuś. Przyjaciele aktorki ujawniają, że jest z nią źle Źródło: youtube.com/Galeria Kazimierz

Alicja Bachleda-Curuś przeżywa ostatnio kiepski okres. Podobno aktorka ma problemy psychiczne - donieśli o tym jej bardzo bliscy przyjaciele. Fani jej talentu są poważnie zmartwieni.

Alicja Bachleda-Curuś rozstała się z Colinem Farellem już 8 lat temu. Wciąż wychowuje owoc jej w związku z irlandzkim aktorem - 10-letniego Henry'ego Tadeusza Farella. Podobno w ostatnim czasie, aktorka nie radzi sobie z natłokiem obowiązków. 36-latka ciężko przeżyła swoje ostatnie rozstanie, dodatkowo niechętnie spotyka się ze swoimi przyjaciółmi i ma problemy związane z jej aktorską pracą. Wszystko to ma odbijać się również na jej synu.

Alicja Bachleda-Curuś ma poważne kłopoty

- Ma kiepski czas. Nie układa się jej w życiu prywatnym, a i zawodowo próżno szukać sukcesów - powiedział anonimowy przyjaciel aktorki w wywiadzie dla "Rewii".

Czyżby 36-latka popadła w depresję? Faktycznie w ostatnim czasie nic nie słychać o jej planach artystycznych, a i media coraz rzadziej o niej piszą.

- Jest zraniona, boi się zaufać, bo co kogoś pozna i polubi, z czasem ten ktoś znika z ich życia. Dla Tadeusza to też nie jest łatwe... - zdradził przyjaciel aktorki. 

Wygląda na to, że Alicję Bachledę-Curuś pogrążają problemy sercowe. Może w końcu uda jej się znaleźć partnera? Obecnie aktorka planuje pobyt w Polsce - postanowiła spędzić wolny czas ze swoim synem w Krakowie. Podobno każdy powrót do kraju poprawiał jej samopoczucie, być może tak będzie i tym razem.

Znajomi próbowali rozchmurzyć aktorkę. Zrobili niespodziankę jej synowi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bliscy przyjaciele Alicji Bachledy-Curuś chcieliby wyciągnąć swoją znajomą z marazmu. Dlatego też ostatnio Henry Tadeusz, po sugestii przyjaciółki Bachledy, namówił swoją matkę na wyjście do lubianego przez nią baru w Los Angeles. Na miejscu okazało się, że grono znajomych przygotowało 36-latce urodzinową niespodziankę. W barze rozwieszone były balony, a jej przyjaciele śpiewali "Happy Birthday". Przygotowali także tort dla Bachledy-Curuś, która nie kryła wzruszenia niespodzianką.

- Widać było, że jest wzruszona, bo nie spodziewała się takiego prezentu - powiedział informator "Rewii".

  1. Michał Szpak odleciał totalnie! Gdy wyszedł na scenę, fanom oczy wyszły z orbit. Zemdlejecie, jak to zobaczycie
  2. Co się stało Henryce Krzywonos? Legenda Solidarności schudła aż 60kg! Na jej widok pospadacie z krzeseł!
  3. Płacisz kartą? Banki wprowadzą niedługo wielką zmianę, która może Ci się nie spodobać
  4. Wdowa po Mackiewiczu przerywa milczenie. Mąż bardzo źle ją traktował
  5. Poopadają Wam szczęki! Intymne zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan krążą po sieci
  6. Niewyobrażalna tragedia wstrząsnęła polskim miastem. Patrycja zmarła w porażających okolicznościach

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu