Ależ wściekłość! Adam Małysz totalnie miażdży Ziobrę

Ależ wściekłość! Adam Małysz totalnie miażdży Ziobrę

Adam Małysz przez lata imponował spokojem, opanowaniem i powtarzalnością. Legenda skoków narciarskich potrafi się także jednak unieść. Sportowiec i działacz w mocnych słowach zmiażdżył Ziobrę.

Janowi Ziobro, młodszemu koledze Małysza po fachu, przez wiele sezonów przepowiadano ciekawą, wypełnioną sukcesami karierę. Termin triumfów powoli jednak się oddalał, a niedawno skoczek zawiesił karierę. Co się dzieje sportowcowi, który zdaniem ekspertów i trenerów ma wielki talent i nie powinien rozstawać się nartami? Ziobro zdaje się widzieć winę wszędzie tylko nie w swoich własnych decyzjach. ZOBACZ TAKŻE: Małysz mistrzem trollowania! Zmiażdżył dziennikarza - Podjąłem decyzję o zawieszeniu kariery. To nie jest tak, że nie chcę skakać, ale kontynuacja kariery nie ma sensu, gdyż wielu ludzi z otoczenia chce mnie zniszczyć jako zawodnika. Jest szereg decyzji, które są skandaliczne. Kłody są mi rzucane pod nogi od dłuższego czasu. Na każdym kroku jestem pomijany, poniżany. Sytuacja wygląda beznadziejnie - napisał w piątek na Facebooku.

Adam Małysz miażdży Ziobrę

Zdania, że Jan Ziobro, zamiast obwiniać współpracowników, tylko zająć się szlifowaniem swojego oczywistego talentu, jest również dyrektor skoków narciarskich i kombinacji norweskiej Polskiego Związku Narciarskiego, Adam Małysz. Jeden z najbardziej utytułowany skoczków w historii dyscypliny postawił jasną diagnozę działań Ziobry. ZOBACZ TAKŻE: MEGA SZOK! Tuż po zwycięstwie Stocha stało się coś NIEWYOBRAŻALNEGO - Dlaczego nie pokaże teraz wszystkim na złość, co potrafi? Tu nie przyjechał, stąd odjechał, mistrzostwa opuścił. Lekceważy nas, a potem ma do nas pretensje. Po konfrontacji w Ramsau, po tej rozmowie, w której mógł przed wszystkimi głównymi trenerami wylać żale, dostał od Radka Żidka wytyczne, do których się powinien stosować - powiedział Sport.pl Adam Małysz. źródło: sport.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News