Jeżeli myśleliście, że przekręcanie imienia obecnego Prezydenta RP to jedynie wymysł Roberta Górskiego tworzącego „Ucho prezesa” to grubo się myliliście. Goszczący dziś prezydenta Dudę burmistrz miasta i gminy Kępno również je przekręcił.

Polityk nie użył jednak stosowanego złośliwie imienia „Adrian”, ale kompletnie innego. Pomyłka wprawiła wszystkich zgromadzonych w niemałe zakłopotanie.

To dla nas olbrzymi zaszczyt i wyróżnienie przyjęcie przez pana prezydenta Aleksandra Dudę zaproszenia do złożenia wizyty w Kępnie – mówił burmistrz miasta.

W wyraźnym szoku po tych słowach były nawet stojące za nim dzieci. Dobrą minę do złej gry starał się robić jednak jak zwykle sam Prezydent RP, który na wpadkę zareagował śmiechem.

Wpadka prawdopodobnie nie była celowa, ponieważ po chwili burmistrz przeprosił Prezydenta RP za pomyłkę. Nie zmienia to jednak faktu, że nagranie z „Aleksandrem” wzbudza wśród internautów salwy śmiechu.

Przepraszam serdecznie panie prezydencie, ale to z wrażenia, to z emocji – próbował wybrnąć z niezręcznej sytuacji burmistrz Kępna.

Przemówienie burmistrza zaczyna się od 5 minuty nagrania, jego wpadka ma miejsce ok. 2 minuty później.


źródło: msn.com

...

Zobacz również