kopacz
Wiadomości Pikio - 2 Lipca 2015

Ależ wpadka Kopacz. Tak kłamała o locie samolotu za 100 000 (video)

Ostatnio głośno było na temat lotu rządowego samolotu, który pusty śledził premier Kopacz, na wypadek gdyby spóźnił się jej pociąg Pendolino. Szefowa PO kłamała w tej sprawie, co widać na filmiku załączonym poniżej.

Dziennikarze postanowili dopytać szefową rządu, dlaczego pozwoliła, by między Warszawą a Gdańskiem latał za nią pusty samolot. Według nich, samolot poruszał się za premierką, by móc wrócić do stolicy, jeśli uciekłby ostatni pociąg powrotny. Ten luksus miał wchłonąć z kieszeni podatników aż 100 000 złotych. Takie kwoty rzucają cień na strategię przyjętą przez Kopacz, by poruszać się pociągami. „Odkąd powiedziałam, że będę jeździć pociągami, to zarówno w jedną stronę, jak i drugą, zamierzałam podróżować pociągiem. Jeśli to pytanie, to nie do mnie, tylko do tych, którzy logistycznie zajmują się tego rodzaju organizacją” – tłumaczyła Ewa Kopacz. Problem polega jednak na tym, że w sieci pojawił się film z Centralnego Ośrodka Sportu we Władysławowie, który przedstawia przemówienie Kopacz. Wynika z niego, że podróż samolotem jest brana pod uwagę. „Nie wiem, jak długo jeszcze będziemy obecni tutaj. Wszystko będzie zależało od tego, czy będziemy wracać samolotem, samochodem czy pociągiem” - mówiła Kopacz o powrocie do Warszawy. https://www.youtube.com/watch?v=xtiPVHCKMHsPolecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEMPolub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News