Takiej wojny na polskiej prawicy nie spodziewał się nikt. Dotąd Mariusz Max Kolonko i Wojciech Cejrowski byli uważani za dwie osoby „grające do tej samej bramki”. Obaj panowie byli kojarzeni jako postaci prawicy i nic nie wskazywało, że może dojść między nimi do zgrzytów.

Tym większe było więc zdziwienie internautów, kiedy okazało się, że Kolonko wcale nie darzy sympatią Wojciecha Cejrowskiego. W swoim ostatnim wpisie na Facebooku były korespondent TVP w USA mocno uderzył w Cejrowskiego. Jak napisał, znany podróżnik prezentuje sobą nic innego, jak jedynie „tabloidowy populizm”. Zarzucił mu także szafowanie symbolami – amerykańską flagą i Matką Boską.

 – Tabloidowy populizm Cejrowskiego z flagą amerykańską i Matką Boską na antenie TVPdezInfo. Panie Kurski publicystyka w TVP sięga drugiego dna. Cejrowski nie jest ani dziennikarzem ani obywatelem amerykańskim, mieszanie do tych wypocin flagi Stanów Zjednoczonych czy wizerunku Matki Boskiej jest obraźliwe dla tych, dla których te symbole coś naprawdę znaczą – oburzył się Kolonko.

Ten atak dziennikarza zszokował internautów. Fani Kolonki i Cejrowskiego zaczęli upominać dziennikarza, że „obaj są po tej samej stronie”. Niektórzy wręcz zarzucili Kolonce, że ten zazdrości Cejrowskiemu zaproszenia do TVP Info. Znaleźli się też i tacy, którzy oświadczyli, że przez atak na Cejrowskiego i rozbijanie polskiej prawicy Kolonko stracił w ich oczach.

...

Zobacz również

źródło: facebook.com/M.Max.Kolonko