Smutny koniec. Aleksandra Woźniak odchodzi

Smutny koniec. Aleksandra Woźniak odchodzi Źródło: fot. Youtube

Aleksandra Woźniak miała przed sobą wielką, aktorską karierę. Wsławiła się nie tylko swoim pięknem, ale i grą aktorską, za które widzowie bezsprzecznie ją kochali. Niestety, nie zawsze wszystko toczy się tak, jak byśmy sobie tego życzyli.

Kiedy Aleksandra Woźniak występowała w "13 Posterunku" jako policjantka Kasia, wszyscy byli przekonani, że aktorka zrobi wielką, może nawet międzynarodową karierę. Woźniak była utalentowana i przepiękna, życie napisało jednak inny scenariusz. Aktorka praktycznie zupełnie zniknęła z ekranu. Zajęła się wychowaniem swoich dwóch bliźniaczek - Anny i Julii. Jej kariera zatrzymała się zupełnie. Co więcej, artystka musiała przejść terapię z powodu swojego lęku.

Aleksandra Woźniak odchodzi z aktorstwa

Woźniak panicznie bała się latać samolotem, co w tych czasach poważnie potrafi utrudnić aktywne funkcjonowanie. Wizyta u psychologa okazała się być dla niej prawdziwym, życiowym kontrapunktem. Aleksandra zafascynowała się tą dziedziną nauki i postanowiła... sama zostać psychologiem! 43-letnia aktorka właśnie kończy studia psychologiczne. - Psychologia to dla mnie priorytet. Chciałabym pomagać innym - wyznaje dawna celebrytka. Chociaż jej plany są bardzo ambitne i bez wątpienia szlachetne, bardzo szkoda, ze nie zrobi już dużej, filmowej kariery. To naprawdę zmarnowany potencjał artystki. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gdyby nie sport, to co? Stoch ujawnia, kim miał zostać
  2. Anna Mucha nigdy tego nie zrobiła! Fani są zaskoczeni
  3. Przed śmiercią błagała o pomoc. Irena Kwiatkowska przez lata była ofiarą
  4. Bardzo smutne informacje o Gollobie. Sportowiec niewyobrażalnie cierpi
  5. Astronomiczna kwota! Nawałka za mundial w Rosji już zgarnął fortunę
Źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News