Aleksandra Prykowska publikuje drastyczne zdjęcia. Gwiazda prawie straciła wzrok

Aleksandra Prykowska publikuje drastyczne zdjęcia. Gwiazda prawie straciła wzrok Źródło: Instagram/@aleksandraprykowska

Aleksandra Prykowska, gwiazda polskich seriali opublikowała dramatyczne zdjęcia. Gwiazda musi przerwać swoją karierę. Co się stało? Czy uda jej się wygrać dramatyczną walkę o swoje zdrowie? Sprawdzamy dla was najświeższe informacje.

Aleksandra Prykowska to gwiazda znana ze wszystkich trzech czołowych polskich telewizji. Ma za sobą angaże w takich produkcjach jak między innymi "Pierwsza miłość" Polsatu, "Usta, usta" TVN-u, czy "Stulecie winnych" Telewizji Polskiej. Jej role wielu zachwycają, a widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki, by móc podziwiać gwiazdę na ekranach swoich telewizorów.

Aleksandra Prykowska opublikowała w ostatnim czasie wstrząsający materiał. Czy znana i lubiana przez tysięcy Polaków gwiazda jeszcze kiedykolwiek wystąpi w telewizji? Aktorka podjęła szokojącą dla swoich fanów decyzję.

Aleksandra Prykowska jakiś czas temu postanowiła zaadoptować ze schroniska psa. I to był początek jej przykrej historii. Jak dowiadujemy się z mediów społecznościowych, adoptowany Logi pogryzł aktorkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aleksandra Prykowska walczy o wzrok

Telewizyjna gwiazda w wyniku pogryzienia nieomal całkowicie straciła wzrok. Opublikowała na swoim Instagramie wstrząsający wpis. Podjęła szokującą dla swoich fanów decyzję. W najbliższym czasie nie zobaczymy gwiazdy w nowych produkcjach. Aleksandra Prykowska postanowiła zawiesić karierę na czas leczenia.

- Miałam wypadek i musiałam podjąć najtrudniejszą decyzję w moim życiu. Nie chcę teraz pisać o szczegółach, gdyż najważniejsze jest dla mnie, aby chronić to, co mi pozostało. Nie piszę tego, aby was niepokoić. Żyje i jestem pod opieką. Po prostu nie mogę w obecnym stanie pracować. (...) Są sytuacje w życiu, które nas zmieniają na zawsze - opublikowała we wpisie aktorka.

Aleksandra Prykowska publikuje drastyczne zdjęcie

Dzisiaj grzeje: 1. Znaleziono zwłoki 30-letniego aktora. Obok leżało ciało jego partnerki, niewyobrażalna tragedia

2. Wielki smutek w domu Marty Kaczyńskiej. Nastąpiło bolesne rozstanie

To nie koniec smutnej historii, jaka przytrafiła się aktorce. Po długich walkach o wzrok Aleksandry Prykowskiej zapadła kolejna szokująca decyzja. Dowiadujemy się, że gwiazda postanowiła oddać psa do schroniska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pielęgniarka przerywa milczenie. Od miesiąca czeka na wynik swojego testu
  2. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  3. Możesz dostać dodatkowo nawet 4000 złotych z ZUS-u, jeśli spełniasz określone warunki. Nie każdy się załapie
  4. Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z Janem Pawłem II. Opis wywołuje łzy u każdego
  5. Adoptował słodkiego psiaka, nagle prawda wyszła na jaw. Weterynarz zobaczył zwierzę i wezwał policję
  6. Przenigdy nie kupuj chińskiego czosnku. Rozpoznasz, że nie jest z Polski po 3 ważnych szczegółach

Źródło: Plotek pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News