To nie Prima Aprilis! Polska Mistrzyni Świata naprawdę to zrobiła

To nie Prima Aprilis! Polska Mistrzyni Świata naprawdę to zrobiła Źródło: Aleksandra Mierzejewska i Krisztina Magat (Fot. Instagram)

Niesamowite osiągnięcie polskiej sportsmenki! Po raz kolejny nasz kraj ma się czym pochwalić na światowej arenie. Aleksandra Mierzejewska zadziwiła i zachwyciła widzów, sięgając po złoto Mistrzostw Europy.

Polka nie dała szans konkurentkom podczas konkursu podnoszenia ciężarów w kat. +90 kg. Odbył się on w ramach Mistrzostw Europy organizowanych w Bukareszcie.

Aleksandra Mierzejewska odniosła wspaniały sukces

Przez całe zawody największą trudność stanowiło dla Mierzejewskiej osiągnięcie lepszych wyników niż Węgierka Krisztina Magat. Ostatecznie Polka podrzuciła jednak o 2 kg więcej, dzięki czemu została mistrzynią Starego Kontynentu. Genialna tego dnia konkurentka Mierzejewskiej zajęła więc drugie miejsce. Podium zamknęła za to Rumunka Andreea Aanei.

Wyjątkowa seria sukcesów

Warto zaznaczyć, że to już siódmy medal polskiej reprezentacji w czasie tej imprezy. Chociaż w mediach nie mówi się o tym wiele, nasi rodacy odnoszą w Bukareszcie wspaniałe sukcesy. My także dołączamy się do pełnych uznania gratulacji dla Aleksandry Mierzejewskiej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szczere wyznanie gwiazdy najsłynniejszego serialu. Traumatyczne wspomnienia porażają
  2. Gwiazdor oszalał! Chciał ZABIĆ Artura Szpilkę
  3. To koniec kultowego serialu TVP? Producenci nie mają wątpliwości
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News