Aleksandra Kwaśniewska nie jest jedynie córką byłego prezydenta, ale również celebrytką, prezenterką telewizyjną oraz psychologiem. Jej życie śledzą miliony Polaków, a niedawno stało się coś strasznego. 

Aleksandra Kwaśniewska znana jest ze swojej miłości do zwierząt. Kilka miesięcy temu cała Polska żyła tragedią, jaka ją spotkała – musiała pożegnać jednego ze swoich czworonożnych przyjaciół – suczkę Falunię. Dużo czasu nie minęło, a okazuje się, że Ola znowu nie ma w życiu lekko.

ZOBACZ TAKŻE: Kwaśniewska chwali się szczęściem. „Jesteśmy jak szynka i korniszon” (ZDJĘCIA)

Aleksandra Kwaśniewska straciła przyjaciela?

Wszystko zaczęło się od opublikowania przez Kwaśniewską w sieci apelu, aby jej bliscy i internauci trzymali kciuki za jej psa. Przechodził on bardzo poważną operację, która mogła się źle skończyć. Pod wpisem znalazły się dziesiątki komentarzy wsparcia oraz słów otuchy dla Oli.

ZOBACZ TAKŻE: Kwaśniewski nie wytrzymał! Wpadł w szał po tym, co zrobił PiS

Co Aleksandra Kwaśniewska teraz zrobi?

Zaledwie kilka godzin później w mediach społecznościowych pojawił się poruszający wpis celebrytki, potwierdzający najgorsze obawy fanów i przyjaciół zwierząt.

– Nie udało się… Serce rozpadło mi się na milion kawałków… Żegnaj słodziaku… – napisała Kwaśniewska.

Nie trzeba było długo czekać, a tragiczna wiadomość dotarła do całego grona fanów, zarówno Oli jak i jej psa. Pojawiły się dziesiątki komentarzy pocieszających celebrytkę, dodających jej otuchy i żegnając biednego pieska.

Kim jest Ola Kwaśniewska?

Kwaśniewska jest również instruktorką salsy, a w 2006 r. wystąpiła w 3. edycji „Taniec z Gwiazdami”. Współpracowała również z telewizją TVN  jako reporterka porannego programu „Dzień Dobry TVN” oraz gospodyni „Kulisy Tańca z Gwiazdami”. Od 2008 r. była również częścią polsatowskiego programu „Ranking Gwiazd”. Na koncie ma działalność autorską w postaci programu „Niedziela słodko-Kwaśniewska”, który emitowany był w stacji radiowej Planeta FM. Obecnie współprowadzi program „Małą Czarna” w TV4.

Poznajcie najbrzydszego psa na świecie! [ZDJĘCIA]

Aleksandra Kwaśniewska - pies
Fot.Instagram/aleksandraleksandrowna
Aleksandra Kwaśniewska - pies
Fot.Instagram/aleksandraleksandrowna

 

Dlaczego Tuskowi ulżyło po śmierci ojca? Rodzinne sekrety polityków [ZDJĘCIA]

 

 

Zobacz również