Śmierć zabrała Oli Kwaśniewskiej przyjaciela. "Jestem rozbita na milion kawałków"

Śmierć zabrała Oli Kwaśniewskiej przyjaciela. "Jestem rozbita na milion kawałków"

Aleksandra Kwaśniewska nie jest jedynie córką byłego prezydenta, ale również celebrytką, prezenterką telewizyjną oraz psychologiem. Jej życie śledzą miliony Polaków, a niedawno stało się coś strasznego. 

Aleksandra Kwaśniewska znana jest ze swojej miłości do zwierząt. Kilka miesięcy temu cała Polska żyła tragedią, jaka ją spotkała - musiała pożegnać jednego ze swoich czworonożnych przyjaciół - suczkę Falunię. Dużo czasu nie minęło, a okazuje się, że Ola znowu nie ma w życiu lekko.

ZOBACZ TAKŻE: Kwaśniewska chwali się szczęściem. „Jesteśmy jak szynka i korniszon” (ZDJĘCIA)

Aleksandra Kwaśniewska straciła przyjaciela?

Wszystko zaczęło się od opublikowania przez Kwaśniewską w sieci apelu, aby jej bliscy i internauci trzymali kciuki za jej psa. Przechodził on bardzo poważną operację, która mogła się źle skończyć. Pod wpisem znalazły się dziesiątki komentarzy wsparcia oraz słów otuchy dla Oli. ZOBACZ TAKŻE: Kwaśniewski nie wytrzymał! Wpadł w szał po tym, co zrobił PiS

Co Aleksandra Kwaśniewska teraz zrobi?

Zaledwie kilka godzin później w mediach społecznościowych pojawił się poruszający wpis celebrytki, potwierdzający najgorsze obawy fanów i przyjaciół zwierząt. - Nie udało się... Serce rozpadło mi się na milion kawałków... Żegnaj słodziaku... - napisała Kwaśniewska. Nie trzeba było długo czekać, a tragiczna wiadomość dotarła do całego grona fanów, zarówno Oli jak i jej psa. Pojawiły się dziesiątki komentarzy pocieszających celebrytkę, dodających jej otuchy i żegnając biednego pieska.

Kim jest Ola Kwaśniewska?

Kwaśniewska jest również instruktorką salsy, a w 2006 r. wystąpiła w 3. edycji "Taniec z Gwiazdami". Współpracowała również z telewizją TVN  jako reporterka porannego programu "Dzień Dobry TVN" oraz gospodyni "Kulisy Tańca z Gwiazdami". Od 2008 r. była również częścią polsatowskiego programu "Ranking Gwiazd". Na koncie ma działalność autorską w postaci programu "Niedziela słodko-Kwaśniewska", który emitowany był w stacji radiowej Planeta FM. Obecnie współprowadzi program "Małą Czarna" w TV4. Aleksandra Kwaśniewska - pies Fot.Instagram/aleksandraleksandrowna Aleksandra Kwaśniewska - pies Fot.Instagram/aleksandraleksandrowna      
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News