Walentynowicz przegrał już na starcie z Dulkiewicz. Nie wystartuje w wyborach w Gdańsku

Walentynowicz przegrał już na starcie z Dulkiewicz. Nie wystartuje w wyborach w Gdańsku Źródło: Fot. Onet News

Aleksandra Dulkiewicz zdecydowała się wystartować w najbliższych wyborach samorządowych w Gdańsku. Kobieta poczuła misję kontynuowania dzieła swojego poprzednika, Pawła Adamowicza. Okazuje się, że jej szanse na wygraną z dnia na dzień rosną.

Aleksandra Dulkiewicz ma o jednego przeciwnika mniej - jeden z jej konkurentów, a konkretnie Piotr Walentynowicz, oddał wygraną walkowerem. W momencie, w którym zostało mu bardzo mało czasu na zebranie podpisów, niedoszły włodarz Gdańska postanowił już nie walczyć. O swojej decyzji oficjalnie poinformował na Facebooku.

Aleksandra Dulkiewicz zostanie prezydentem? Walentynowicz już nie walczy

Piotr Walentynowicz miał stanąć do walki z Aleksandrą Dulkiewicz. Jak się okazuje, do walki tej w ogóle nie dojdzie - mężczyzna nie zebrał wymaganego minimum podpisów, które konieczne są do złożenia list poparcia. Jak sam podkreśla, lepiej przegrać honorowo, niż wcale nie podejmować walki. - Szanowni FB. Informujemy iż na chwilę obecną jako KWW GDAŃSK DLA MIESZKAŃCÓW, uzyskaliśmy 1/3 wymaganej ilości ważnych podpisów pod listami poparcia. Bardzo krótki okres jaki wyznaczono na zbieranie poparcia, dla komitetu nie posiadającego ogromnych struktur okazał się być zaporowym. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy nas wsparli i podpisali się pod listą, oraz ogromne podziękowania dla znajomych i przyjaciół, zaangażowanych w nasz Komitet. Walkę lepiej honorowo przegrać, niż jej nie podjąć wcale. Następnym razem będzie lepiej. Wyrazy Szacunku, Piotr Walentynowicz - brzmiała treść wpisu niedoszłego prezydenta. Źródło: na Temat Następny artykuł