Aleksandra Dulkiewicz nie była zawsze politykiem. Ujawniła swoją zaskakującą przeszłość

Aleksandra Dulkiewicz nie była zawsze politykiem. Ujawniła swoją zaskakującą przeszłość Źródło: youtube/onet_rano/

Aleksandra Dulkiewicz jest obecnie prezydentem Gdańska, jednak mało kto wie, kim była, zanim objęła tak poważną funkcję. Teraz nie ma już żadnych tajemnic, a cała prawda wyszła na jaw.

Aleksandra Dulkiewicz nigdy wcześniej nie mówiła o swojej przeszłości, dlatego nic dziwnego, że prócz najbliższych osób, raczej mało kto wiedział, kim była i czym się zajmowała. Choć prezydentem Gdańska została już ponad pół roku temu, dopiero teraz wszystkie zaskakujące fakty na temat jej życia sprzed kilku - czy kilkunastu lat, ujrzały światło dzienne.  

Dzieciństwo Dulkiewicz 

Zapewne nawet Gdańszczanie będą zaskoczeni wieloma faktami na temat swojej prezydent, która niewiele mówiła o  latach swojej młodości. Najnowsze wydanie magazynu "Newsweek" odkryło całą prawdę, zaczynając od jej dzieciństwa. 

Z ostatniego numeru dowiadujemy się między innymi, że następczyni po tragicznie zmarłym Pawle Adamowiczu, pochodzi z rodziny dawnych opozycjonistów. Jako mała dziewczynka uczęszczała do przedszkola u sióstr zakonnych, mieszczącym się przy kościele św. Brygidy w Gdańsku. Dulkiewicz dobrze się uczyła i nie sprawiała większych problemów wychowawczych. Po zakończeniu edukacji w szkole średniej udała się na studia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aleksandra Dulkiewicz nie zawsze była politykiem. Zaskakująca przeszłość

Wiadomo, że kilka lat przed objęciem posady prezydenta Gdańska, Dulkiewicz była urzędniczką. Nim jednak do tego doszło, musiała skończyć studia. Jej wyborem było Blackpool w Wielkiej Brytanii. Choć jako studentka poświęcała mnóstwo czasu na naukę, postanowiła znaleźć też czas na pracę, by dorobić sobie trochę grosza. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zdjęcie Sablewskiej bez stanika w sieci! Internauci długo nie zapomną tego widoku

2. Zdjęcie Sablewskiej bez stanika w sieci! Internauci długo nie zapomną tego widoku

Specjalnie dla magazynu koleżanka prezydent zdradziła, że Dulkiewicz imała się wówczas najróżniejszych zajęć, a wśród podjętych prac znalazło się między innymi bycie pokojówką i barmanką. Ponoć w każdej dziedzinie sprawdzała się świetnie, dzięki czemu szybko awansowała. Jak zdradza jej bliska znajoma, już po tygodniu pracy za barem menadżer zaproponował jej, by została jego zastępczynią. Na pozór zwyczajne zajęcia pozwoliły osiągnąć sukces i zaistnieć w świecie polityki. 

 

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę 
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. Te 4 znaki zodiaku to najgorsze żony i mężowie. Uważaj na nie, przepuszczą każde pieniądze

Źródło: superexpress

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu