"Jakim trzeba być sku***synem". Hołdys o atakach TVP na prezydent Dulkiewicz

"Jakim trzeba być sku***synem". Hołdys o atakach TVP na prezydent Dulkiewicz Źródło: youtube/Onet Rano

Aleksandra Dulkiewicz w ostatnim czasie musi się mierzyć z wieloma atakami na swoją osobę. Prym wśród oskarżycieli wiedzie TVP, które wyemitowało program na temat aktualnej prezydent Gdańska. Materiały stacji oburzyły Hołdysa, który ostro skrytykował zachowanie dziennikarzy.

Aleksandra Dulkiewicz jest w niezwykle trudnej pozycji. Nie tylko stara się dorównać Pawłowi Adamowiczowi, który prezydenturę w Gdańsku obejmował przez wiele kadencji, ale jest też często atakowana ze strony mediów PiS. Wiele osób popierających Dulkiewicz jest oburzonych i zmęczonych ciągłymi zarzutami.

Aleksandra Dulkiewicz zaatakowana przez TVP. Ma jednak grono obrońców

Po emisji programu w TVP, w którym zaatakowano obecną prezydent Gdańska, wypowiedziało się sporo osób stojących po stronie Aleksandry Dulkiewicz. Wśród nich znalazł się między innymi znany muzyk Zbigniew Hołdys oraz dziennikarz Wojciech Czuchnowski. Nie szczędzili ostrych słów i nazwali ataki na prezydent Gdańska "sku**ysyństwem".

- TVP już raz swoim szczuciem przyczyniła się do śmierci Prezydenta Gdańska. Teraz to samo robi z jego następczynią. Do tego Gwiazda w koncesjonowanym radiu Wnet popiera tych, co grożą śmiercią Dulkiewicz. Czy są granice sku*wysyństwa? - zarzucił państwowej stacji Czuchnowski.

Zbigniew Hołdys stanął w obronie Aleksandry Dulkiewicz. "Jakim trzeba być sku**ysynem"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jakim trzeba być skur*ysynem, żeby groźby śmierci pod adresem Aleksandry Dulkiewicz nazwać „uzasadnionymi” i dodać, że „ludzie mają do nich moralne prawo”? Wiem, że opozycja toczy słuszną walkę z nadużyciami PiS-u, ale czy nikogo za strony opozycji nie interesują groźby pozbawienia życia Aleksandra Dulkiewicz, które - według Andrzeja Gwiazdy - „jej się należą” i są „moralnie uzasadnione”? Że „lud ma prawo wziąć sprawy w swoje ręce - mówił oburzony muzyk.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej pies ośmieszał inne psy na spacerze. Wszystko się nagrało, popłaczecie się ze śmiechu
2. Biedronka nie płaci podatków w Polsce? Resort ujawnił zaskakujące dane

Ponadto Hołdys stwierdził, że jest to niedopuszczalne, że PO-KO nie zwołało konferencji prasowej po tym, jak jedna z ważnych postaci "Solidarności", Andrzej Gwiazda, poparł groźby wobec prezydent Dulkiewicz. Muzyk twierdzi także, że sprawa powinna zostać zgłoszona do prokuratury, która miałaby dokładnie przesłuchać nagranie audycji radiowej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Matka zmusiła 14-letnią córkę, by poddała się operacji plastycznej. ”Brzydcy ludzie niczego nie osiągną”
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś PRZERAŻAJĄCEGO. Musiała interweniować policja
  3. Syn zarobił pierwsze pieniądze i obrzydliwie potraktował matkę. Jej ripostę zapamięta do końca życia
  4. Małgorzata nie może pogodzić się z tym co zaproponował jej partner. Uważa, że jego rodzice są nawiedzeni
  5. Mężczyzna okazał dobre serce. W jednej chwili stracił żonę, a jego życie legło w gruzach

Źródło: Polityczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News