"To moja sprawa, kto jest ojcem mojego dziecka". Dulkiewicz stanowczo odpowiada na ataki prawicowych mediów

"To moja sprawa, kto jest ojcem mojego dziecka". Dulkiewicz stanowczo odpowiada na ataki prawicowych mediów Źródło: youtube/onet_rano/

Aleksandra Dulkiewicz nie była w stanie dłużej milczeć widząc, że krytyka pod jej adresem nieustannie wzrasta. Prezydent miała dość ciągłych komentarzy pod kątem tego, że samotnie wychowuje córkę.

Aleksandra Dulkiewicz udzieliła w ostatnim czasie wywiadu, podczas którego postanowiła dosadnie odnieść się do afery wokół jej osoby. Prezydent Gdańska opowiedziała o nieprzyjemnej sytuacji, która ją niegdyś spotkała i o obawach, jakie zaczęły jej wówczas towarzyszyć. Nawiązała również do pewnego wpisu w mediach społecznościowych. 

Aleksandra Dulkiewicz stanowczo odpowiedziała na ataki 

Już od dawna głośno jest o prezydent Gdańska, która samotnie wychowuje córkę. Prawicowym mediom nie do końca się to podoba, czego nie zamierzają ukrywać. Niektórzy uważają, że będąc samotną matką nie powinna zajmować takiego stanowiska, a inni natomiast nieustannie starają się dowiedzieć, kto jest ojcem jej dziecka. 

Dulkiewicz opowiedziała o rozmowie sprzed kilku lat z Pawłem Adamowiczem

- Gdy pan prezydent Adamowicz zaproponował mi w grudniu 2016 r., bym weszła do drużyny jako zastępczyni prezydenta, (…) zapytałam, czy to, że jestem samodzielną matką, nie stanie się dodatkowym powodem do atakowania jego i miasta - powiedziała dla magazynu Wprost, zdradzając, że według Adamowicza był to "wielki atut". 

Wspomina również o czasach z kampanii wyborczej, gdy na ulicy zaczepiła ją obca kobieta stwierdzająca, że jeśli chce zostać prezydentem, musi powiedzieć, kto jest ojcem dziecka. Przyznaje, że ma dość nagonki na ten temat i nieustannie piszących o tym mediów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- To jest moja prywatna sprawa. Czasem sobie myślę, kiedy ludzie anonimowo piszą różne rzeczy, czy oni pamiętają, że piszą o drugim człowieku? - mówi rozgoryczona. 

Wyszkowski atakuje 

Prezydent nawiązała również do wpisu Krzysztofa Wyszkowskiego, który na Twitterze napisał: "Dulkiewicz nie była prostytutką i wiedziała kto był ojcem". 

Dzisiaj grzeje: 1. Zdecydowali się uśpić szczeniaka. Zrobili zastrzyki, ale zwierzę przeżyło, finał historii jest niezwykły

2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Następczyni Adamowicza wyznaje, że najpierw kazała mu się trzymać z dala od jej córki, a później przeczytała jej nieprzyjemną wiadomość. Zdradza, że wówczas nie tylko otrzymała od niej wsparcie, ale również miłe słowa mówiące, że pierworodna dostrzegła, iż mama stoi po jej stronie. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  4. Przypadkiem nagrała psa, który zobaczył, że niemowlę ma rozkopany kocyk. Zwierzak zareagował mistrzowsko
  5. Kobieta przez 27 minut była w stanie śmierci klinicznej. Odzyskała przytomność i natychmiast poprosiła o kartkę papieru

Źródło: na temat

Następny artykuł