Dulkiewicz nie zamierza odpuścić Karnowskim. Będzie pozew za oburzającą okładkę

Dulkiewicz nie zamierza odpuścić Karnowskim. Będzie pozew za oburzającą okładkę Źródło: youtube/tomasz_lis/

Aleksandra Dulkiewicz pokazała, że lepiej z nią nie zadzierać. Wystarczyło jedno zdjęcie na okładce magazynu, a sprawa może ciągnąć się nawet latami. Prezydent Gdańska jawnie przyznała, że już niebawem złoży pozew.

Aleksandra Dulkiewicz zdradziła podczas jednej z ostatnich konferencji, że sprawa w kwestii okładkowego zdjęcia jeszcze nie dobiegła końca. Z jej słów wynika, że może ona odbić się naprawdę głośnym echem w polskich mediach, a nawet na niektórych politykach. Prawniczka wyznała, że treści, które zostały zawarte w magazynie, nie mają nic wspólnego z prawdą.  

Kontrowersyjna okładka gazety 

Tygodnik "Sieci" braci Jacka i Michała Karnowskich wstąpił ostatnio na wojenną ścieżkę z samą prezydent Gdańska. Wszystko za sprawą artykułu, ale przede wszystkim okładki, która wywołała ogromny skandal, czego Dulkiewicz nie zamierza puścić płazem. Na pierwszej stronie magazynu widniała bowiem twarz samej prezydent w towarzystwie nieżyjącego Pawła Adamowicza oraz byłego premiera Donalda Tuska. Ponadto, dodano flagi III Rzeszy, a w tle widniał pomnik na Westerplatte. Nie zapomniano również o odpowiednim do fotomontażu tytule, który brzmiał: "Czy Gdańsk chce do Niemiec?". Całość nawiązywała do kultu Wolnego Miasta Gdańsk. Wszystko najprawdopodobniej dlatego, że Aleksandra Dulkiewicz prowadziła w ostatnim czasie konferencję właśnie na Westerplatte, gdzie głównym tematem była czwartkowa decyzja Sejmu, w której zadecydowano, że teren Westerplatte, przejdzie już niebawem pod kontrolę Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aleksandra Dulkiewicz nie ma zamiaru odpuszczać 

Kontrowersyjna okładka na tyle rozwścieczyła prezydent Gdańska, że ta postanowiła złożyć pozew, w którego pierwszym etapie, jak sama przyznała, będzie dążyła do "sprostowania oczywistych nieprawd". Co więcej, prawniczka nie zamierzała ukrywać swoich zamiarów, o czym poinformowała na forum publicznym.  

- Jeden z tygodników, który opublikował kłamliwy materiał nt. gdańszczanek i gdańszczan, który mija się wielokrotnie z prawdą, który podważa nasze przywiązanie do polskości, a który czerpie najwięcej korzyści ze spółek skarbu państwa – w ostatnich latach to jest kilkadziesiąt milionów złotych. Dzisiaj miasto Gdańsk występuje na drogę prawną - wyznała. 

twitter/tygodnik_sieci/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Kilkudniowa dieta kapuściana zwala z nóg. Efektem zachwycają się kobiety na całym świecie
  4. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  5. Tuż przed wyborami PiS daje nowe "plus"! Skorzystają kobiety
  6. Niesamowite nagrania Agnieszki Kotulanki krążą po sieci. Fani we łzach

Źródło: natemat

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News