Napastliwe zachowanie dziennikarza TVP wobec Dulkiewicz. Musiała interweniować ochrona

Napastliwe zachowanie dziennikarza TVP wobec Dulkiewicz. Musiała interweniować ochrona

Aleksandra Dulkiewicz została zaatakowana przez dziennikarza TVP, który w bardzo agresywny sposób chciał otrzymać odpowiedzi na pytania. W pewnym momencie stracił cierpliwość i rzucił się w stronę prezydent Gdańska. Ostatecznie skończyło się interwencją ochroniarzy.

Aleksandra Dulkiewicz ostatnio pojawiła się na konferencji prasowej, w trakcie której doszło do iście dantejskich scen. Podczas, zdawałoby się, normalnego spotkania prezydent Gdańska z dziennikarzami, nagle jeden z reporterów pracujących dla TVP zaczął zachowywać się bardzo agresywnie. Do pomocy musieli przyłączyć się nawet ochroniarze, którzy w starciu z reporterem zostali poszkodowani.

Aleksandra Dulkiewicz na konferencji prasowej zaatakowana przez reportera TVP

Dziennikarz chciał otrzymać od Aleksandry Dulkiewicz odpowiedzi na pytanie, które niekoniecznie spodobało się Prezydent Gdańska. Dulkiewicz odmówiła mu swojego komentarza, co spotkało się z dezaprobatą dziennikarza. Za wszelką cenę chciał on dowiedzieć się czy Dulkiewicz zamierza wystartować w jesiennych wyborach parlamentarnych. Swoje pytanie zadawał jej kilkukrotnie - z tym samym skutkiem. Dulkiewicz ignorowała go. To zdenerwowało reportera TVP. Zaczął przepychać się w stronę prezydent Gdańska.

W końcu do pomocy ruszyli ochroniarze, którzy zauważyli sytuację. Postanowili zatrzymać dziennikarza i wyprosić go z konferencji. Najpierw jednak starali się nie dopuścić, aby ten zbliżył się do Dulkiewicz, bowiem nie byli pewni, jakie mężczyzna ma wobec niej zamiary. Jak relacjonują źródła - jego zachowanie było agresywne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sytuacja zrobiła się naprawdę poważna, a sama Aleksandra Dulkiewicz postanowiła opuścić w końcu konferencję. Zanim to jednak zrobiła, skomentowała zachowanie dziennikarza TVP.

 - (...) Szanowni państwo, jest mi bardzo przykro, że nie możemy normalnie porozmawiać i z wami usiąść przy stole, ale widzicie, że jest tutaj taki jeden przedstawiciel mediów publicznych (...) - wskazała następnie z zażenowaniem na reportera TVP.

Jak sugerują użytkownicy Twittera, którzy rozpoznali twarz dziennikarza na niektórych nagraniach, agresywnym reporterem był Jacek Łęski.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Wiadomości z ostatniej chwili: polska policja podnosi alarm. Morderca na wolności, uważajcie na siebie jest NIEBEZPIECZNY
  4. Załamanie nerwowe niewyobrażalnie zmieniło Rynkowskiego. Teraz legenda polskiej muzyki cierpi
  5. 2 lata temu Polka przestała myć zęby. Efekt? Dziś mówi o nim cały świat
  6. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz

Źródło: NaTemat

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu