Z Białorusi docierają szokujące informacje, które postawiły na nogi wszystkie media poruszające tematy polityczne. Wedle informacji, Aleksandr Łukaszenka jest w tragicznym stanie, a wręcz umiera.

Ta informacja w naprawdę ekspresowym tempie obiegła cały internet oraz media. Aleksandr Łukaszenka jest prezydentem Białorusi od 1994 roku. Jego polityka jest głośno krytykowana zarówno przez białoruską opozycję, jak i przedstawicieli innych państw. Zarzucane jest mu wiele zbrodni, zaczynając od porwaniach i torturach, a kończąc na bezprawnym pełnieniu stanowiska i łamanie praw człowieka oraz zasad demokracji.

Teraz jednak docierają do nas doniesienia o jego potwornym stanie zdrowia. Czyżby Aleksandr Łukaszenka umierał?

Aleksandr Łukaszenka umiera?

Wedle informacji prezydent Białorusi w ostatnim czasie miał przejść poważny wylew, który mógłby zakończyć jego polityczną karierę. Taka wiadomość bez wątpienia ucieszyła jego przeciwników, których na całym świecie są tysiące. W tej kwestii głos zabrała rzeczniczka białoruskiego prezydenta Natalia Ejsmant.

– To kompletne brednie. Informacja pochodzi z Ukrainy. Pojęcia nie mam, skąd oni to wzięli. W sobotę Alaksandr Ryhorawicz miał wielkie spotkanie z kierownictwem chińskiej korporacji CITIC Group. To było spotkanie publiczne – powiedziała.

Według jej słów Łukaszenka jest w znakomitym stanie i żadna choroba, a tym bardziej wylew nie miała miejsca. Zaznacza również, że prezydent czuje się dobrze i aktywnie pracuje.

Wedle informacji przedstawionych przez Radio Swaboda informację o początkowo zostały podane na profilu Niezygar w komunikatorze Telegram. Napisał o tym również ukraiński portal Dsnews.ua.

– TASS twierdzi, że informację zamieścił mało znany ukraiński portal. Przy tym Niezygar opublikował ją w nocy z 29 na 30 lipca, a na portalu ukraińskim pojawiła się ona zaledwie na dwie godziny przed publikacją przez TASS dementi – pisze białoruska opozycja „Nasza Niwa”.

Trzeba jednak nadmienić, że w przypadku białoruskiego dyktatora, może zachodzić próba zatuszowania prawdziwego stanu jego zdrowia.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandal! Ujawniono „operację Sejm”, PiS będzie miał kłopoty
  2. Służba Ochrony Państwa przerywa milczenie! Ujawnili szokujące informacje
  3. Ojciec Dudy atakuje PiS! Prezydent ma ogromny problem
  4. Polskie zwierzę znalezione ranne, z makabryczną pamiątką w ciele. SZOK
fot. wikipedia.org
fot. wikipedia.org
fot. wikipedia.org

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]


Największe awantury w polskim Sejmie [ZDJĘCIA]

źródło: niezalezna.pl

Zobacz również