Kwaśniewski radzi, jak pić w Sylwestra! Po prostu hit

Kwaśniewski radzi, jak pić w Sylwestra! Po prostu hit Źródło: Fot. YouTube/Tomasz Lis.

Aleksander Kwaśniewski był jednym z najbardziej lubianych przez Polaków prezydentów. Polityk w 2001 roku udzielił bardzo osobliwego wywiadu, w którym poradził wyborcom, jak bawić się w czasie sylwestrowej imprezy. Jakie są sposoby polityka na szampańską zabawę?

Aleksander Kwaśniewski pełnił funkcję polskiego prezydenta przez 10 lat - od 1995 do 2005 roku. Działacz często padał ofiarą niewybrednych żartów związanych bezpośrednio z alkoholem. Trudno więc dziwić się faktowi, iż przed laty głowa państwa została zapytana o swoje sposoby na udaną imprezę sylwestrową.

Aleksander Kwaśniewski i jego sylwestrowe pomysły. Co radzi były prezydent?

Polityk poradził przede wszystkim, aby tej wyjątkowej nocy nie przesadzić z alkoholem i wejść w nowy rok w dobrym stylu, a nie z nękającym kacem. Ujawnił także, iż warto przed wyjściem na przyjęcie skusić się na treściwy posiłek. - Przede wszystkim szampan – jako trunek rytualny – musi być. Może go być niewiele, ale musi być dobrej jakości, przestrzegam przed tanimi podróbkami - powiedział Aleksander Kwaśniewski w 2001 roku.

Aleksander Kwaśniewski o idealnym sylwestrowym przyjęciu. Jak wejść w nowy rok?

- Coś przed wyjściem na bal, niekoniecznie wielki posiłek, ale pożywny obiad się przyda. Może się okazać, że w atmosferze sylwestrowej nie będzie czasu na jedzenie. Wiem, że panie niechętnie to robią, bo kreacje sylwestrowe, ale z doświadczenia wiem, że warto. (...) Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek ktoś mi powiedział, że z sylwestrowej imprezy zapamiętał jakieś świetne danie. W poszukiwaniu wrażeń kulinarnych można sobie pójść do dobrej restauracji w dowolny dzień roku. A tej nocy trzeba tańczyć, bawić się z przyjaciółmi - dodał także w bardzo poważny sposób prezydent, przechodząc po chwili do kwestii chyba kluczowej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - No i najważniejsza rzecz – kontrolować się. Panowie miewają, niestety, taką tendencję, że najpierw przyspieszają tempo, bo kończy się stary rok, potem przyspieszają, bo zaczyna się Nowy Rok, a kończy się to zawsze fatalnie. Uważam, że w Sylwestra najlepiej jest zrezygnować z mocnych alkoholi i raczej sączyć tak zwane long drinki, bo z nimi łatwiej się kontrolować. (...) Najgorzej, gdy człowiek się budzi pierwszego stycznia i nawet nie wie, że to już Nowy Rok - poradził także ostatecznie Aleksander Kwaśniewski, ujawniając swoje najważniejsze sposoby na udaną zabawę w sylwestrową noc.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szalona tresura! Pies Korwin-Mikkego bawi się fajerwerkami
  2. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  3. Rossmann wchodzi w Nowy Rok wystrzałowo! Na klientów czeka coś wspaniałego
  4. Anna Mucha: wiek gwiazdy szokuje. Aktorka wygląda dużo młodziej!
  5. Horoskop na noc sylwestrową zachwyca! Te znaki przeżyją coś wspaniałego
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News