Kwaśniewski jest prześladowany. Były prezydent ujawnia szokujące fakty

Kwaśniewski jest prześladowany. Były prezydent ujawnia szokujące fakty

Były prezydent Polski Aleksander Kwaśniewski czuje się prześladowany. Wielokrotnie stawał się obiektem żartów w internecie, jednak w tej wypowiedzi brzmiał naprawdę poważnie. Twierdzi, że władza robi wszystko, aby go zdyskredytować.

Prezydent przeszedł samego siebie. Wielokrotnie był autorem teorii spiskowych z sobą w roli głównej. Tym razem Aleksander Kwaśniewski opowiedział o nadzwyczajnych podejrzeniach w wywiadzie dla Onet. Cała rozmowa dotyczyła spraw politycznych, jednak Kwaśniewski szczególną uwagę poświęcił pytaniu na temat Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Dziennikarz pytał między innymi, czy były prezydent jest gotów stanąć przed prokuraturą.

- Jak zostanę wezwany, to będę musiał oczywiście stanąć. Ale powiem szczerze, że będę się zachowywał adekwatnie do tego wszystkiego, co się dzieje i co słyszę. [...] W moim przekonaniu sprawa ma charakter wyłącznie polityczny. Celem jest gonienie mnie, dyskredytowanie i aby coś wisiało nad Kwaśniewskim - opowiadał Aleksander Kwaśniewski.

Aleksander Kwaśniewski o inwigilowaniu przez służby. Nikt się tego nie spodziewał!

Problemy Kwaśniewskiego dotyczą prywatnej willi w Kazimierzu. CBA analizuje zebrane dowody, między innymi rozmowę z Jolantą Kwaśniewską i przepływy finansowe na kontach współpracowników oraz znajomych rodziny. Służby wystąpią również o dostęp do kolejnych kont bankowych. Sam Kwaśniewski nie pozwala dziennikarzowi dokończyć zdania, gdy ten sugeruje, że sprawa jest dosyć "niejasna". - Powiem tylko tyle: nic takiego nie miało miejsca. Wie pan, ja w tych moich wypowiedziach muszę być ostrożny, bo nie chcę dawać amunicji moim przeciwnikom czy prokuraturze. Poza tym wiem doskonale również, że wobec mnie mogą być stosowane techniki operacyjne i z dużym prawdopodobieństwem muszę przyjąć i pan także, że jak ze sobą rozmawiamy, to jesteśmy podsłuchiwani. - mówi wzburzony Kwaśniewski. Wierzy również, że jest inwigilowany przez służby, o czym mówi wprost.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Beata Szydło totalnie pogrążona. Zapadła się pod ziemię ze wstydu
  2. Sprawdzili co u Trynkiewicza. Zwyrodniałe zachowanie mordercy i pedofila
  3. Jedna decyzja PiS i tysiące Polaków straci pracę
  4. Śmieszne filmy ze zwierzakami. To nie tylko przyjemność
Aleksander Kwaśniewski fot. Flickr Aleksander Kwaśniewski fot. Flickr Aleksander Kwaśniewski fot. Flickr
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News